Microsoft ujawnił lipcową ofertę Games with Gold

Microsoft ujawnił lipcową ofertę Games with Gold

Posiadacze Xbox One oraz Xbox 360 poznali produkcje wchodzące w skład przyszło miesięcznego Games with Gold. Niestety podobnie jak w czerwcu propozycja może nieco rozczarować.

Tradycyjnie jak co miesiąc Microsoft ujawnił listę gier wchodzących w skład lipcowej oferty Games with Gold. Najważniejszą produkcją, którą dostaną posiadacze tej usługi, to Splinter Cell: Conviction. Kolejnymi pozycjami są: Assault Android Cactus, Death Squared oraz Virtua Fighter 5 Final Showdown. Gry będą dostępne do pobrania 1 i 16 lipca zastępując poprzednie produkty. Games with Gold skierowane jest do abonamentów Xbox Live Gold. Tym samym, jeżeli nie posiadamy aktywnej subskrypcji nie możemy ściągnąć wspomnianych tytułów. Niestety Microsoft podobnie jak miesiąc temu odrobinę rozczarował swą propozycją, ponieważ Sam Fiher, choć zasłużył się dla branży wirtualnej rozrywki, to jest to jedna z jego gorszych przygód w historii całej serii.

Główną grą w ramach lipcowej oferty Games with Gold jest Splinter Cell: Conviction

Dodatkowo pozostałe gry również pozostawiają sporo do życzenia. Biorąc pod uwagę poprzednie dwa ubogie miesiące w wykonaniu giganta z Redmond, powoli zaczynamy się zastanawiać, czy Games with Gold nie stał się dla jej pomysłodawców kulą u nogi, którą należy tylko i wyłącznie tolerować. W tym przypadku walkę o najważniejszą usługę mógł wygrać Game Pass będący niezwykle dochodową opcją. Kto wie, może to tylko wakacyjna posucha i we wrześniu zostaniemy solidnie zaskoczeni. Niestety na tle konkurencyjnego PlayStation Plus, w ramach którego dostaliśmy hit w postaci Heavy Rain. Sony kolejny raz z rzędu wygrało batalię o serca fanów. Oczywiście pamiętajmy, iż wszelkie gry dostajemy za darmo więc nie powinno się do końca wybrzydzać.

Games with Gold Lipiec 2018:

  • Xbox One: Assault Android Cactus (od 1 do 31 lipca)
     
  • Xbox One: Death Squared (od 16 lipca do 15 sierpnia)
     
  • Xbox One + Xbox 360: Virtua Fighter 5 Final Showdown (od 1 do 15 lipca)
     
  • Xbox One + Xbox 360: Tom Clancy's Splinter Cell Conviction (od 16 lipca do 15 sierpnia)

Pokaż / Dodaj komentarze do: Microsoft ujawnił lipcową ofertę Games with Gold

 0