Minęły trzy lata od premiery Cyberpunka 2077. CD Projekt dziękuje graczom za wsparcie

Minęły trzy lata od premiery Cyberpunka 2077. CD Projekt dziękuje graczom za wsparcie

10 grudnia 2020 roku po latach oczekiwań i pompowania balonika do granic możliwości zadebiutował Cyberpunk 2077. Niestety gra CD Projekt RED okazała się ogromnym rozczarowaniem. Teraz wydawca przypomniał o tym wydarzeniu i podziękował graczom za wsparcie.

Od premiery Cyberpunka 2077 minęły trzy lata, o których CD Projekt RED przypomniał. Trzy trudne dla polskiego studia oraz samej gry lata, bo deweloperzy nie tylko musieli mierzyć się z krytyką zawiedzionych graczy, ale również naprawiać tytuł. I dopiero po tak długim czasie wydano aktualizację 2.1, która kończy rozwój CP 2077. Zostało to zwieńczone wydaniem Ultimate Edition zawierającą wszystkie łatki i dodatek fabularny Phantom Liberty. Twórcy w komunikacie podziękowali fanom za wsparcie.

10 grudnia 2020 roku zadebiutował Cyberpunk 2077. Z okazji rocznicy CD Projekt podziękował graczom za okazane wsparcie.

"3 lata temu wydaliśmy Cyberpunka 2077. Od tego czasu, dzięki Waszym opiniom i wsparciu, przekształciliśmy grę za pomocą różnych poprawek i aktualizacji w Edycję Ultimate, z której możecie cieszyć się już dziś. Nic z tego nie wydarzyłoby się bez Was – naszej Społeczności" - napisano w serwisie X (dawniej Twitter). Swoje trzy grodze dołożył też Marcin Momont, który potwierdził, iż społeczność zgromadzona wokół CD Projekt jest niezwykle oddana.

"

Minęły dokładnie 3 lata, odkąd wypuściliśmy Cyberpunk 2077 i nieco ponad dekadę, odkąd ogłosiliśmy, że nad nim pracujemy. DZIĘKUJEMY naszej społeczności za to, że pozostaje z nami na dobre i na złe. ❤️ Mam nadzieję, że podoba wam się aktualizacja 2.1 i to, czym stała się gra" - napisał deweloper. Cóż z pewnością były to trudne trzy lata, ale tytuł wygląda lepiej niż na początku swojej drogi.

Można Cyberpunka 2077 krytykować za różne rzeczy np. błędy czy fatalny port na konsolach poprzedniej generacji PlayStation 4 oraz Xbox One, aczkolwiek mimo tego produkcja odniosła sukces, na co wskazują wyniki sprzedaży. CP 2077 w okolicach premiery Phantom Liberty powrócił na listy bestsellerów, a samo DLC w krótki czasie odnotowała sprzedaż na poziomie 3 mln kopii.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Minęły trzy lata od premiery Cyberpunka 2077. CD Projekt dziękuje graczom za wsparcie

 0