Miniaturowy komputer MSI jest VR-Ready

Miniaturowy komputer MSI jest VR-Ready

MSI zaprezentowało nowy, miniaturowy komputer o nazwie Trident. Urządzenie, pomimo niewielkich rozmiarów, poradzi sobie z obsługą okularów VR, np. Oculus Rift lub HTC Vive.

MSI Trident

MSI Trident można kupić w wersji z jednym z procesorów Intel Core 6. generacji. Do wyboru są układy Core i7-6700 lub Core i5-6400 w połączeniu z autorską płytą główną producenta na układzie H110. Specyfikację uzupełniają maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR4-2133 oraz karta graficzna GeForce GTX 1060 z 3 lub 6 GB VRAM.

Jeśli chodzi o dostępne miejsce na dyski, to MSI Trident pozwala na zamontowanie jednego napędu w rozmiarze 2,5 cala oraz jednego SSS M.2 SATA. We wnętrzu znalazło się też miejsce dla kontrolera Intel WGI219V Gigabit oraz modułu Intel Dual-Band Wireless-AC 3168. Komputer zaoferuje poza tym trzy złącza USB 3.1 Typu A (w tym jeden z funkcją szybkiego ładowania), cztery USB 2.0 oraz jeden USB 3.1 Typu C. Producent nie zapomniał również o złączu VR-Link do podłączenia dedykowanych okularów.

MSI Trident wyposażony jest w system chłodzenia Silent Storm Cooling 2. Obudowa komputera została podzielona na dwie komory. W jednej znajdują się procesor i pamięć, a w drugiej karta graficzna. To, zdaniem producenta, pozwala zachować optymalną temperaturę podzespołów i cichą pracę całego systemu.

Do sprzedaży trafią gotowe zestawy MSI Trident oraz wersje barebone, czyli bez pamięci RAM i dysku twardego. W pełni wyposażony egzemplarz będzie można kupić w cenie zaczynającej się od 899 dolarów. Wariant barebone to wydatek co najmniej 599 dolarów.

MSI Trident

Pokaż / Dodaj komentarze do: Miniaturowy komputer MSI jest VR-Ready

 0