MK470 Slim Wireless i Mouse Combo. Zestaw klawiatury i myszki od Logitech

MK470 Slim Wireless i Mouse Combo. Zestaw klawiatury i myszki od Logitech

Logitech prezentuje zestaw, w skład którego wchodzą klawiatura MK470 oraz myszka Mouse Combo. Urządzenia mogą pochwalić się smukłym i nowoczesnym designem, a także wysoką jakością wykonania. MK470 Slim Combo to klawiatura numeryczna, dzięki czemu możemy pracować wydajnie, jak również wygodnie. Klawisze z niskim skokiem przypominają odczucia podczas pisania na laptopie, a bezgłośne kliknięcia myszką sprawiają, że z powodzeniem można wykorzystać ten zestaw do biur typu open space. MK470 Slim Combo podłączymy do komputera z wykorzystaniem bezprzewodowego odbiornika USB 2,4 GHz. Warto też wspomnieć, iż klawiatura i myszka mają funkcję automatycznego uśpienia, która przełącza je w tryb oszczędzania baterii.

Prezentowany przez Logitech zestaw składa się z klawiatury MK470 i myszki Mouse Combo.

MK470 Slim Wireless i Mouse Combo. Zestaw klawiatury i myszki od Logitech

W efekcie wydłużymy czas między wymianą baterii, zapewniając odpowiednio 18 - 36 miesięcy pracy na akumulatorze. W przypadku Mouse Combo rozdzielczość czujnika wynosi 1000 dpi co spokojnie wystarczy nawet do nieco bardziej wymagającej pracy. Do tego 8 przycisków funkcyjnych. Opcja Logitech DuoLink pozwala korzystać z dodatkowego zestawu działań przycisków myszy przy przytrzymaniu klawisza Fn. Ponadto obecna technologia Logitech Flow umożliwia płynne kontrolowanie wielu komputerów i udostępnianie plików między nimi. Teraz kiedy kursor myszy przesunie się między komputerami, nastąpi również automatyczne przełączenie klawiatury.

Trzeba zaznaczyć, że według producenta urządzenia charakteryzują się bardzo cichą pracą. Zarówno klawiatura, jak i mysz sprawdzono w warunkach laboratoryjnych z poziomem hałasu zredukowanym o 90%. Trzeba przyznać, że prezentowany przez popularnego producenta duet wygląda dość interesująco i dobrze sprawdzi się w typowo biurowej pracy. Spodziewana cena zestawu MK470 Slim Combo to 219 zł. Zestaw jest już dostępny na oficjalnej stronie Logitech.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MK470 Slim Wireless i Mouse Combo. Zestaw klawiatury i myszki od Logitech

 0