Mobilna gra karciana Titanfall odwołana

Mobilna gra karciana Titanfall odwołana

Titanfall Frontline to mobilny spin-off serii Titanfall, który obecnie znajduje się w fazie beta. Niestety produkcja nie będzie rozwijana dalej. Developerzy z Respawn właśnie ogłosili, że prace zostały odwołane.

Karcianka w uniwersum Titanfall była przygotowywana we współpracy z Nexon i miała ukazać się na iOS i Android. Studio Respawn podpisało z południowokoreańską firmą umowę na poszerzenie kanonu Titanfall o wiele pochodnych gier na platformach mobilnych. Frontline miało być jedną z nich.

Sednem rozgrywki były turowe pojedynki PvP, w których dowódcy ścierali się swoimi Pilotami i Tytanami wraz z dobranym przez siebie asortymentem kart. Niestety, w trakcie testów beta i dzięki zebranych informacji zwrotnych, studio Respawn uświadomiło sobie, że Titanfall w wydaniu karcianym nie był w stanie "dostarczyć intensywnej, wypakowanej po brzegi akcją rozgrywki będącej synonimem marki Titanfall". Mimo wszystko na sklepie Google Play Store gra zyskała średnią ocen 3.5/5 z 864 recenzji użytkowników.

Na oficjalnym fanpage'u na Facebooku zdania na temat jakości gry były podzielone, ale developerzy obiecali, że pewne pomysły z Frontline będą jeszcze wykorzystane w przyszłości w kolejnych mobilnych tytułach z serii Titanfall. Zamknięta beta Titanfall: Frontline będzie jeszcze trwać do 20 stycznia, po czym serwery zostaną permanentnie odłączone.

Titanfall Frontline - mobilna gra z serii Titanfall odwołana

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mobilna gra karciana Titanfall odwołana

 0