Mobilna wersja PlayerUnknown`s Battlegrounds oficjalnie trafia na... PC

Mobilna wersja PlayerUnknown`s Battlegrounds oficjalnie trafia na... PC

PlayerUnknown's Battlegrounds w wersji na urządzenia przenośne boryka się z problemem graczy, którzy wykorzystują przewagę jaką daje podłączenie pod smartfona myszki i klawiatury. Co na to deweloper?

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds ,wbrew żądaniom graczy, wcale nie mają zamiaru blokować możliwości wykorzystywania normalnej myszy do celowania w mobilnej wersji gry. Korzystanie z myszki daje ogromną przewagę i jest przedmiotem sporu podobnie jak korzystanie z myszy i klawiatury na konsoli, zamiast używania  pada. Mysz pozwala na nieporównywalnie wyższą celność w porównaniu do zwykłego, dotykowego namierzania przeciwnika, co sprawia, że gracze nie korzystający ze wspomagania, są łatwym celem. Deweloper nie będzie zwalczał tego zachowania. Co więcej zdaje się nawet, że będzie je wspierał.

Tencent wydało emulator, który pozwoli za darmo grać na PC w mobilną wersję PUBG

Studio stworzyło emulator, który pozwoli grać w wersję przeznaczoną na Androida na komputerach z systemem Windows. Dzięki temu każdy będzie mógł korzystać z myszki i klawiatury. Co bardzo istotne, osoby korzystające z emulatora, będą mogły grać tylko z innymi graczami korzystającymi z tej możliwości. Aby jednak nie było tak wesoło, to zakulisowo mówi się, że takie rozwiązanie jest tylko tymczasowe i wkrótce będziemy mieli rozgrywkę multiplatformową - gracze korzystający z emulatora będą mogli rywalizować bezpośrednio z osobami na urządzeniach mobilnych. Czy to ma sens? W działaniach Tencent nieco brak logiki. Udostępniają na PC darmowy klon płatnej wersji, w dodatku sprawiając, że rozgrywki pomiędzy platformami pogrążyć mogą ten tytuł na urządzeniach mobilnych. Emulator możecie pobrać pod TYM adresem.

Wymagania sprzętowe:

  • CPU: Dual core Intel lub AMD 1.8 GHz.
  • GPU: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600.
  • Pamięć: 3 GB of RAM
  • OS: Windows 10, 8.1, 8 and 7
  • DirectX: Version 9.0c
  • Dysk twardy: 1 GB wolnej przestrzeni

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mobilna wersja PlayerUnknown`s Battlegrounds oficjalnie trafia na... PC

 0