Modder zamienił toaletę w pełni funkcjonalny gamingowy PC

Modder zamienił toaletę w pełni funkcjonalny gamingowy PC

Smartfony, przenośne konsole do gier, a nawet laptopy, umożliwiają granie w wysokiej klasy gry praktycznie z dowolnego miejsca. Niektórym to jednak nie wystarcza i zadowolą się tylko potężnymi, ale mało praktycznymi maszynami do grania, które jednak… trudno zabrać do toalety na dłuższe posiedzenie. 

YouTuber Basically Homeless znalazł na to sposób, przekształcając w komputer do gier swoją toaletę, dzięki czemu może „po prostu zasiadać na tronie podczas grania”. Zaczął od wycięcia ogromnej dziury w porcelanowym zbiorniku na wodę, aby stworzyć okno, bo co to za komputer do gier (lub toaleta), który nie pozwala zobaczyć, co jest w środku? Zbiornik został podzielony na dwie sekcje (do jego pokrywy dodano też pojedynczy wentylator), jedną na komponenty PC, a drugą na komponenty toalety i wodę.

YouTuber Basically Homeless przekształcił toaletę w komputer do gier, dzięki czemu może „po prostu zasiadać na tronie podczas grania”.

Komputer do gier składa się z procesora Intel Core i7-12700 zamontowanego na płycie głównej MSI Z690I Unify mini-ITX wraz z 64 GB pamięci RAM G.Skill Trident Z5 i karty graficznej Asus GeForce RTX 3060. Micro Center, sponsor tego projektu, dostarczył także monitor MSI Optix o odświeżaniu 240 Hz.

Z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu, Nick nie przetestował szczelności przed instalacją sprzętu PC i, jak można było przewidzieć, rozdzielacz przeciekał, więc poratował się silikonem, co zdało test. Cały projekt to wprawdzie ciekawostka, ale nie wydaje się mocno przemyślany i praktyczny. Nie wiemy, jak skuteczne z czasem okaże się uszczelnienie, a poza tym trzymanie drogich komponentów PC w tak wilgotnym środowisku nie jest dobrym pomysłem. Poza tym, mamy też obawy o skuteczność toalety, która posiada tylko połowę zbiornika, więc może mieć problemy ze spłukiwaniem „cięższych tematów”. 

Zobacz także: 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Modder zamienił toaletę w pełni funkcjonalny gamingowy PC

 0