Modecom przedstawia największą w historii podkładkę z serii Volcano Gaming

Modecom przedstawia największą w historii podkładkę z serii Volcano Gaming

Firma Modecom, producent sprzętu IT i akcesoriów gamingowych z serii Volcano Gaming przedstawia największą podkładkę pod klawiaturę i mysz ze wszystkich swoich dotychczasowych podkładek.

Sprzęt firmy Modecom jest z pewnością dobrze znany przez społeczność graczy – ich myszki, czy też klawiatury szturmem podbijają rynek budżetowych urządzeń peryferyjnych dla graczy. Próbowali oni również swoich sił w wyższych półkach cenowych i to z całkiem niezłym skutkiem. Tym razem ten polski producent prezentuje naprawdę gigantyczną podkładkę dla graczy. Ma ona nie tylko pomieścić myszkę, ale także klawiaturę, co powinno jeszcze bardziej podnieść komfort użytkowania tych peryferii. Jej wymiary z pewnością robią wrażenie – 900 mm szerokości, 420 mm wysokości i 3 mm grubości. Na tak sporej podkładce oba urządzenia z pewnością znajdą dla siebie miejsce. Ale to nie koniec zalet Modecom Volcano Erebus.

Na tak sporej podkładce nie tylko mysz, ale także klawiatura znajdzie dla siebie miejsce

Podczas wielogodzinnych sesji i trudnych rozgrywek liczy się każdy detal naszego stanowiska. Czasem nawet pozornie nieznaczna wada, potrafi obrócić potyczkę na naszą niekorzyść. Dlatego właśnie firma Modecom postarała się, by jej produkt był dopracowany pod każdym względem. Podkładka zbudowana jest z wytrzymałego i przyjemnego w dotyku materiału o gładkiej i jednolitej powierzchni, dzięki czemu laser naszego gryzonia będzie w stanie pracować z maksymalną precyzją. Czerwone obszycia podkładki nie tylko nadają jej charakteru, ale także zapewniają zwiększoną wytrzymałość, ponadto materiał, z którego wykonana została podkładka, jest odporny na zachlapania, dzięki czemu możemy czyścić go w szybki i nieinwazyjny sposób. Sugerowana cena podkładki to 49 zł brutto.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Modecom przedstawia największą w historii podkładkę z serii Volcano Gaming

 0