MODECOM Volcano GMX5 BEAST – mysz z sensorem Pixart PMW 3360

MODECOM Volcano GMX5 BEAST – mysz z sensorem Pixart PMW 3360

MODECOM wprowadza do swojej oferty mysz Volcano Gaming GMX5 BEAST, która zadowoli także dużo bardziej wymagających, zawodowych graczy.

MODECOM Volcano GMX5 BEAST posiada jest w jeden z najbardziej zaawansowanych sensorów na rynku PixArt PMW 3360, a także przełączniki Omron o żywotności 20 milionów kliknięć. Komponenty z których zbudowana jest mysz pozwala oferować jakość, która zadowoli nawet profesjonalnych graczy. GMX5 umożliwia użycie szerokiego zakresu rozdzielczości od 50 do nawet 12000 DPI oraz zmiany co 50 DPI. Duży zakres rozdzielczości oznacza, że gracz może dostosować poziom DPI do swoich indywidualnych preferencji, a także do rodzaju gry. Warto dodać do tego 10 w pełni programowalnych przycisków, czy funkcję nagrywania makr dzięki dedykowanemu oprogramowaniu, do pobrania ze stron producenta.

Mysz MODECOM Volcano GMX5 BEAST bez problemu zadowoli grupę profesjonalnych graczy i wspomoże ich podczas najcięższych pojedynków na wirtualnej arenie.

MODECOM Volcano GMX5 BEAST – mysz z sensorem Pixart PMW 3360

Gamingowa „bestia” jest w pełni konfigurowana do potrzeb użytkownika poprzez system ciężarków (8 ciężarków każdy o wadze 2.5 gram). Gumowane wykończenie boków zapewnia pewny chwyt a teflonowe ślizgacze zwiększają precyzję jej użytkowania. Jest to pierwszy tak kompletnie wyposażony gryzoń w ofercie rodzimego producenta. Wysokiej jakości sensor PixArt 3360, podświetlenie RGB, system ciężarków, przewód w oplocie, funkcja nagrywania makr oraz dziesięć fizycznych przycisków. W pudełku znajduje się także dodatkowy zestaw ślizgaczy. Sugerowana cena myszy MODECOM Volcano GMX5 BEAST to 159 zł brutto. Na koniec warto wspomnieć, że już niebawem zobaczycie test tego gryzonia na łamach naszego portalu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MODECOM Volcano GMX5 BEAST – mysz z sensorem Pixart PMW 3360

 0