MODECOM Volcano Hammer RGB - niedrogi mechanik z podświetleniem RGB

MODECOM Volcano Hammer RGB - niedrogi mechanik z podświetleniem RGB

Jako że już niedługo nadarzy się kilka okazji, by otrzymać prezenty z listy życzeń i tym samym dokonać upgrade’u naszego sprzętu. Jednym z nich może być nowa klawiatura mechaniczna, bo polska firma MODECOM ma nową propozycję w postaci Volcano Hammer RGB. Jak sama nazwa wskazuje, ten stanowi naturalną ewolucję klawiatury Volcano Hammer, która jest jednym z najpopularniejszych modeli w portfolio tego producenta, co oznacza, że otrzymujemy dobrze znaną i sprawdzoną konstrukcję, ale tym razem nie jesteśmy już ograniczeni do jednego koloru podświetlenia (w przypadku podstawowego wariantu otrzymujemy jedynie czerwoną iluminację) i możemy dopasować ten element do naszych preferencji, wybierając spośród całej palety RGB.

Volcano Hammer RGB stanowi naturalną ewolucję klawiatury Volcano Hammer i tym razem otrzymujemy dobrze znaną oraz sprawdzoną konstrukcję, ale z podświetleniem RGB.

MODECOM Volcano Hammer RGB

MODECOM Volcano Hammer RGB to klasyczna, pełnowymiarowa klawiatura posiadająca 104 klawisze mechaniczne z sekcją numeryczną. Znajdziemy tu także antypoślizgowe stopki, blokadę klawisza Windows, multimedialne przyciski oraz przewód o długości 180 cm. Producent nie zapomniał również o pełnym NKRO (w tym wypadku MODECOM wspomina o anti-ghostingu), więc nie musimy obawiać się o blokowanie klawiszy w czasie wciskania kombinacji składającej się z dowolnej ilości przycisków. Z kolei sekcja F1-F12 zawiera dodatkowe funkcje, w tym przydatne skróty multimedialne. Całości dopełnia wspomniane już podświetlenie RGB oferujące 16,7 mln kolorów do wyboru, a warto podkreślić, że za pomocą dedykowanej aplikacji możemy personalizować ten element klawiatury.

MODECOM Volcano Hammer RGB

Jak w przypadku każdej mechanicznej klawiatury, najważniejsze są tu jednak same przełączniki. Te zastosowane przez MODECOM charakteryzują się żywotnością aż 50 milionów „klików”. Poza tym, jak w przypadku każdego mechanika, cechą tego typu przełączników jest błyskawiczny czas reakcji, trwałość wykonania, odporność na uszkodzenia, wygoda użytkowania oraz to, co gracze kochają tak bardzo w niebieskich przełącznikach, czyli charakterystyczny dźwięk klawiszy. Do wyboru mamy jednak także wersje z przełącznikami brązowymi lub czerwonymi - we wszystkich trzech przypadkach są to switche Outemu. MODECOM Volcano Hammer RGB jawi się więc jako świetna okazja do rozpoczęcia przygody z klawiaturami mechanicznymi, tym bardziej, że cena jak na mechanika nie jest wygórowana i wynosi tylko 219 zł.

MODECOM Volcano Hammer RGB

Pokaż / Dodaj komentarze do: MODECOM Volcano Hammer RGB - niedrogi mechanik z podświetleniem RGB

 0