MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT - nowa odsłona znanej klawiatury w mniejszym formacie

MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT - nowa odsłona znanej klawiatury w mniejszym formacie

Historia modelu klawiatury MODECOM Volcano Lanparty sięga 2016 roku, kiedy to jej premiera miała miejsce na targach Poznań Game Arena. Niewielki rozmiar, wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena to tylko niektóre cechy, jakie stanowiły o popularności tego modelu. Najnowsza klawiatura MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT czerpie garściami ze swojego poprzednika w jeszcze mniejszym formacie, a jednocześnie oferuje moc nowe funkcje. MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT to klawiatura 65%, dzięki temu gracze mają jeszcze więcej miejsca na biurku na mysz, z kolei podczas nauki lub pracy na inne niezbędne materiały pomocnicze. Niewielki rozmiar klawiatury to także wyższa ergonomia. Nadgarstki i dłonie mniej się męczą, można pisać lub grać na niej znacznie dłużej bez nieprzyjemnego uczucia dyskomfortu.

MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT czerpie garściami z poprzedniego modelu Volcano Lanparty, ale jednocześnie oferuje kilka nowych funkcji.

MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT - nowa odsłona znanej klawiatury w mniejszym formacie

Producent zastosował tutaj przełączniki Gateron Yellow o żywotności 50 milionów kliknięć z nieścieralnymi nakładkami wykonanymi w technologii dual-injection. Nie brakuje tu również wielu innych funkcji jak Anti-Ghosting czy blokada klawisza Windows. Urządzenie posiada poza tym podświetlenie LED RGB, którym sterować można z poziomu klawiszy, jak i dedykowanego oprogramowania, dostępne do pobrania ze strony MODECOM. Obecny moduł Bluetooth sprawia, że da się ją sparować z 5 urządzeniami jednocześnie i za pomocą kombinacji klawiszy wygodnie przełączać się pomiędzy laptopem, smartfonem czy telewizorem.

Pracując na laptopie można w każdej chwili przełączyć się na telefon i odpisać na wiadomość tekstową. Oferuje wbudowaną pamięć, która pozwala jej "zapamiętać" skonfigurowane klawisze np. w Windowsie (zaprogramowane makra i przypisane funkcje klawiszy), a po podłączeniu pod drugi komputer z systemem Mac OS lub Linux pracować już z wcześniej zapisanymi w pamięci funkcjami. MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT pracuje na wydajnej baterii i ładuje się poprzez dołączony przewód USB. Klawiaturę nabyć można w kwocie 299 złotyxh w sklepach: X-Kom, Morele oraz Media Expert.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB BT - nowa odsłona znanej klawiatury w mniejszym formacie

 0