Modyfikacja Fallout: New California zadebiutuje w październiku

Modyfikacja Fallout: New California zadebiutuje w październiku

Wreszcie po dość długim oczekiwaniu zdradzono konkretną oraz miejmy nadzieję finalną datę premiery potężnego fanowskiego dodatku do Fallout: New Vegas.

Prace nad największym modem dedykowanym Fallout: New Vegas trwają od dość długiego czasu. Jednak teraz wreszcie poznaliśmy datę premiery tego wyczekiwanego przez wielu nieoficjalnego rozszerzenia. New California pojawi się do pobrania 23 października bieżącego roku i raczej jest to ostateczna data, która nie ulegnie zmianie. Oczywiście dodatek pobiorą jedynie posiadacze pełnej wersji gry. Warto wspomnieć, iż pierwotnie projekt zaczął powstawać od 2009 roku (wtedy autorzy korzystali z trzeciej odsłony serii). Nie dziwi więc, że wielu fanów zwyczajnie o nim zapomniało spisując go przy okazji na straty. Pomysłodawcy mimo wszystko się nie poddali, a efekty ich pracy sprawdzimy już za około cztery miesiące. Oby było warto czekać.

Fallout: New California zadebiutuje 23 października

Fallout: New California posiada zupełnie nową kampanię fabularną, w której wcielamy się w rolę mieszkańca Krypty 18. Według obietnic autorów gra ma posiadać aż 16 tysięcy dialogów, a także niezwykle wciągającą oraz zaskakującą historię zmuszającą wręcz do jej ukończenia. Warto wspomnieć, iż ów mod zaoferuje 12 różnych finałów (taka liczba nie zdarza się w zbyt dużej ilości pełnoprawnych produkcji). Co ciekawe otrzymamy też angielski dubbing, który powstał z udziałem fanów serii. Aktualnie programiści mają dość napięty grafik, ponieważ muszą dopracować rozmaite błędy takie jak brak pobocznych zadań, płynność, czy pomniejsze elementy. Tak czy inaczej, należy im się mały plus za to, że dbają o niemłody już tytuł i chcieli dokończyć projekt pomimo upływu wielu lat.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Modyfikacja Fallout: New California zadebiutuje w październiku

 0