Mortal Kombat 11 zaprezentowany na nowych materiałach wideo

Mortal Kombat 11 zaprezentowany na nowych materiałach wideo

Mortal Kombat to bez wątpienia najpopularniejsza seria bijatyk w historii gier. W ubiegłym miesiącu doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony tej marki, a teraz odpowiadające za projekt NetherRealm Studios ujawniło nie tylko pierwszy duży zwiastun, ale również gameplay z Mortal Kombat 11. Potwierdzono też, że w grze pojawi się łącznie 25 zawodników, a z dotychczas ujawnionych postaci warto wymienić takie, jak Baraka, Sonya, Scorpion, Skarlet, Raiden czy Sub-Zero. Oczywiście nie zabrakło osobistości pojawiających się we wcześniejszych epizodach Mortal Kombat, ale doczekamy się też kilku debiutantów, jak choćby Geras. Co ciekawe, każdego bohatera będziemy mogli bez większego problemu samemu spersonalizować, przy czym warto podkreślić, że przytoczony edytor będzie najbardziej rozwiniętą opcją w jedenastce. 
 

Beta testy Mortal Kombat 11 wystartują 28 marca. Finalna wersja gry trafi do sklepów 23 kwietnia 2019 roku.

Ponadto produkcja zaoferuje 17 zróżnicowanych aren bitewnych. Potwierdzono także, że beta testy Mortal Kombat 11 wystartują 28 marca (warto podkreślić, że udział w testach gry przewidziano wyłącznie dla osób, które złożyły zamówienia przedpremierowe), z kolei finalna wersja tytułu pojawi się w sklepach 23 kwietnia bieżącego roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One (premierę na Nintendo Switch przewidziano w bliżej nieokreślonym 2019 roku). W przypadku fabuły otrzymamy dość pokręcony miszmasz, ponieważ historia kręci się wokół podróży w czasie, podczas których bohaterowie spotkają swoje inne wersje. Twórcy zapowiedzieli również specjalną kolekcjonerską edycję swojej gry, którą wyceniono na 299 dolarów. W zestawie znajdziemy sporych rozmiarów maskę Scorpiona. Niestety nic nie wskazuje na to, aby wspomniane wydanie trafiło do europejskiej i polskiej dystrybucji.

Mówiąc krótko, przedstawione urywki z gry wyglądają świetnie i jest na co czekać. Bez wątpienia jest to stary, dobry Mortal Kombat, przy którym wielu z nas spędzi wiele wieczorów. Pomimo wielu charakterystycznych dla marki elementów, jak widowiskowe, przepełnione brutalnością, krwawe walki czy powrót znanych bohaterów, deweloperzy zdecydowali się na wprowadzenie kilku zmian np. kompletnie nowego silnika graficznego pozwalającego generować jeszcze lepsze efekty wizualne, których w przypadku Mortal Kombat jest co niemiara. Wszystko wskazuje na to, że uda się zachować ducha poprzedniczek i miejmy nadzieję, że nic nie zepsuje się po drodze.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mortal Kombat 11 zaprezentowany na nowych materiałach wideo

 0