Mortal Kombat 1 to reboot serii? Znamy datę premiery i pierwszych bohaterów

Mortal Kombat 1 to reboot serii? Znamy datę premiery i pierwszych bohaterów

Mortal Kombat powróci i to jeszcze w tym roku. Chociaż początkowo mówiono o Mortal Kombat 12, to teraz wskazuje się, że zamiast tego zagramy w Mortal Kombat 1. Leaker ujawnił wersje gry, datę premiery i ceny.

Mortal Kombat 1. Data premiery i pierwsi bohaterowie

Do sieci zaczynają wyciekać informacje o nowym Mortal Kombat, jednak wcale nie chodzi o Mortal Kombat 12. Leaker Dataminer billbil-kun twierdzi, iż trwają prace nad Mortal Kombat 1, który trafi na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Gra zostanie udostępniona w trzech wydaniach: standardowa wersja ma kosztować 69,99 USD na konsolach PlayStation i Xbox oraz 59,99 USD na Switchu, Edycja Premium zostanie wyceniona na 109,99 USD, a Edycja Kolekcjonerska – 249,99 USD. Co ciekawe najdroższy pakiet nie będzie wydany na Switcha. Za projekt odpowiada NetherRealm Studios.

Mortal Kombat 1 to prawdopodobnie nie kontynuacja, tylko reboot serii bijatyk.

Nie wiemy jeszcze czym będzie Mortal Kombat 1, aczkolwiek cyferka w nazwie sugeruje, iż mamy do czynienia z rebootem serii. Pokaz produkcji powinien odbyć się w kolejnych tygodniach, może na wydarzeniu PlayStation? Więcej detali odnośnie tytułu zdradził Jez Corden z WindowsCentral, według którego Mortal Kombat 1 zadebiutuje we wrześniu 2023 roku. Informator słyszał jak na razie o dwóch postaciach występujących w nowej części. Deweloperzy zainspirują się tutaj uniwersum WB oferując Homelandera z „The Boys” Amazonu oraz Peacemakera z DC. Ojczyznosław w Mortal Kombat to byłoby coś.

Seria Mortal Kombat sprzedała się świetnie

Na Twitterze udostępniło teaser, w którym widoczna na zegarze wskazówka odliczająca sekundy tyka od 9, 10 do 11, a następnie z pominięciem 12 przeskakuje na 1. To by w zasadzie potwierdzało, że mowa o reboocie popularnej marki bijatyk. Ostatni restart franczyzy miał miejsce w 2011 roku, kiedy wydano Mortal Kombat. Seria Mortal Kombat pojawiła się na początku lat 90. ubiegłego wieku i dotychczas jak ujawnił Warner Bros. sprzedano ponad 72 milionów egzemplarzy gier, w tym 12 milionów kopii Mortal Kombat 11.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mortal Kombat 1 to reboot serii? Znamy datę premiery i pierwszych bohaterów

 0