Mortal Kombat zaprezentowany na efektownym zwiastunie

Mortal Kombat zaprezentowany na efektownym zwiastunie

Warner Bros. udostępnił zwiastun najnowszego filmu Mortal Kombat. Na materiale pojawiają się znane z uniwersum gier postaci Sub-Zero, Kano, Liu Kang, Jax, Raiden, Kung Lao, Sonya oraz Skorpion. Sam materiał przybliża nam tło fabularne, w którym bohaterowie biorą udział w wielkim turnieju wojowników z różnych światów. Według opisu całość skupi się przede wszystkim na zawodniku mieszanych sztuk walki Cole'u Youngu niemającym pojęcia o swoim pochodzeniu ani tego dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego najlepszego wojownika Sub-Zero by go zabił. W obawie o bezpieczeństwo rodziny Cole udaje się na poszukiwania Sonyi Blade, poleconej mu przez Jaxa. Niebawem Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, gdzie trenuje z topowymi zawodnikami.

Film Mortal Kombat trafi do kin i na platformę streamingową HBO Max 16 kwietnia 2021 roku.

Jak na gatunek reprezentowany przez film przystało ukazano nam także efektowne sztuki walk w tym tzw. fatalities czyli charakterystyczne dla serii finiszery przepełnione ogromną dawką brutalności. W obsadzie aktorskiej pojawią się m.in.: Lewis Tan - Cole Young, Josh Lawson - Kano, Mehcad Brooks - Jackson, Tadanobu Asano - Lord Raiden, Jessica McNamee - Sonyia Blade czy Hiroyuki Sanad w rolach Hanzo Hasashiego oraz Skorpiona. Mortal Kombat trafi do kin i dystrybucji cyfrowej na platformę HBO Max 16 kwietnia 2021 roku. Chociaż obraz nie zapowiada się na wybitne dzieło sztuki, to zwiastun utwierdza w przekonaniu, że nie będzie to zła propozycja dla fanów popularnej marki gier. Pierwszy film z cyklu zadebiutował w 1995 roku, z czego ostatni pełnometrażowy Mortal Kombat: Legacy wyszedł w 2011 roku, a w międzyczasie ukazało się jeszcze parę mniej lub bardziej udanych projektów.

Mortal Kombat dużym zainteresowaniem cieszy się wśród graczy. Według ubiegłorocznych statystyk jedenasta odsłona serii sprzedała się w nakładzie przekraczającym 8 mln egzemplarzy. Produkcja zadebiutowała 23 kwietnia 2019 roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przypadku fabuły otrzymujemy dość pokręcony miszmasz, ponieważ historia kręci się wokół podróży w czasie, podczas których bohaterowie spotkają swoje inne wersje. W grze pojawiły się znane twarze Sonya, Scorpion, Skarlet, Raiden czy Sub-Zero, chociaż kilku debiutantów, jak choćby Geras.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mortal Kombat zaprezentowany na efektownym zwiastunie

 0