Motorola edge 40 neo. Zostało tylko kilka dni świetnej promocji z gwarantowanym 300 zł zwrotu

Motorola edge 40 neo. Zostało tylko kilka dni świetnej promocji z gwarantowanym 300 zł zwrotu

27 września 2023 r.: Atrakcyjna promocja na smartfon motorola edge 40 neo potrwa tylko do 1 października. To ostatnia okazja, aby oddać stary telefon do recyklingu i odzyskać część pieniędzy wydanych na zakup nowego średniopółkowca ze stajni Motorola.

 

 

Co oferuje motorola edge 40 neo?

Najnowszy model z serii edge to połączenie ciekawego wzornictwa, zachwycającej kolorystyki Pantone i wyjątkowej funkcjonalności. Motorola edge 40 neo jest smukła (zaledwie 7,76 mm grubości), ma rewelacyjny wyświetlacz pOLED 6,55” 144 Hz oraz oferuje bardzo dobrą wydajność – łączy moc procesora MTK Dimensity 7030 z najnowszej generacji pamięciami uMCP (12/256 GB).

Smartfon jest również odporny na zanurzenie w wodzie oraz pył i kurz (certyfikat IP68), a dzięki wykorzystaniu jakościowych materiałów wyróżnia się swoim designem. Można go nabyć zarówno w klasycznej czarnej wersji (Black Beauty) wykończonej szkłem akrylowym (PMMA), jak i w wariantach z pleckami pokrytymi piękną i funkcjonalną skórą wegańską: niebieskim (Soothing Sea) oraz miętowym (Caneel Bay). Jego możliwości uzupełnia solidny zestaw foto oparty o podwójny aparat główny, łączący 50 MP moduł z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) z funkcjonalnym 13 MP obiektywem ultraszerokokątnym z Macro Vision. Fanów selfie zachwyci przedni aparat 32 MP z technologią Quad Pixel.

W zestawie sprzedażowym modelu edge 40 neo znalazło się ekologiczne i kolorystycznie dopasowane etui stworzone przez szwedzką firmę agood company, które wykonano z nadających się do recyklingu surowców roślinnych (m.in. lnu). Nie zabrakło również ładowarki TurboPower™ pozwalającej na szybkie ładowanie smartfona z mocą 68 W, dzięki czemu uzupełnienie baterii edge 40 neo do 50% zajmuje ok. 15 minut.

300 zł gwarantowanego zwrotu i dodatkowe pieniądze z wyceny

Najnowsza motorola edge 40 neo kosztuje 1899 złotych co sprawia, że w swoim segmencie jest naprawdę atrakcyjnie wycenionym urządzeniem. Jednak kupując ją do 1 października (włącznie), konsument może wziąć udział w programie „Trade in. Trade up” i w efekcie uzyskać zwrot części wydanych na zakup edge 40 neo pieniędzy. Warunkiem jest odesłanie do recyklingu innego smartfona z listy zakwalifikowanych do programu urządzeń. Gwarantowana kwota zwrotu to 300 zł – zostanie ona powiększona o wycenę urządzenia, które konsument przekazał do recyklingu.

 

Motorola Edge 40 Neo

Jak działa promocja „Trade In. Trade up”?

Konsument zainteresowany promocją - po upewnieniu się, że urządzenie, które zamierza oddać jest obecne na liście modeli objętych programem – musi zakupić edge 40 neo w okresie trwania promocji (do 1 października 2023 r. włącznie). Następnie w ciągu 15 dni od daty odbioru urządzenia należy zgłosić się do programu „Trade in. Trade up” wypełniając formularz na stronie internetowej. Ważne, aby smartfon nabyć u jednego z partnerów handlowych Motorola.

Jakiego zwrotu można się spodziewać po zakupie modelu edge 40 neo? Całkiem sporego, biorąc pod uwagę cenę samego smartfonu. Gwarantowane 300 złotych dla biorącej udział w promocji osoby zostanie powiększone o kwotę wyceny zaproponowanej za oddawany smartfon – przy czym musi on znajdować się na liście produktów objętych promocją i spełniać określone wymogi (np.: musi być sprawny). Co istotne, konsument może w każdej chwili wycofać się z programu - choćby wtedy, gdy nie będzie usatysfakcjonowany zaproponowaną kwotą wyceny.

Więcej informacji o smartfonie motorola edge 40 neo:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Motorola edge 40 neo. Zostało tylko kilka dni świetnej promocji z gwarantowanym 300 zł zwrotu

 0