Motorola Edge+ na renderach. Smartfon wygląda bardzo dobrze

Motorola Edge+ na renderach. Smartfon wygląda bardzo dobrze

Jeszcze w ubiegłym miesiącu zaczęły pojawiać się doniesienia na temat powrotu Motoroli do wydawania flagowych smartfonów, a to za sprawą kilku przecieków high-endowego modelu Edge+, który oferować ma topową specyfikację, ale i przyciągać oko swoim designem. Telefon ten wyposażony będzie bowiem w wyświetlacz typu „Waterfall”, który jest zakrzywiony na bokach urządzenia i niezwykle smukłe ramki nad i pod ekranem, dzięki czemu charakteryzować ma się świetnym stosunkiem panelu do obudowy urządzenia. W sieci pojawiły się właśnie nowe przecieki na temat tego telefonu, a to za sprawą niezastąpionego w tym względzie Evana Blassa, znanego na Twitterze jako @evleaks. Te pozwalają nam bardzo dobrze przyjrzeć się smartfonowi, gdyż prezentują oficjalne rendery prasowe Motoroli Edge+. Sugeruje to również, że premiera produktu powinna nastąpić praktycznie lada moment.

Edge+ nie zawiedzie również pod względem specyfikacji. Telefon oferować ma bowiem procesor Snapdragon 865 i 12 GB pamięci RAM.

Rendery prasowe ujawniają, że w wyświetlaczu „Waterfall” umieszczono otwór na przednią kamerkę, a na tylnym panelu dostrzec można wyraźnie odstający moduł aparatu. Ten zawierać ma 108 MP sensor główny, co zresztą potwierdzają same grafiki smartfona. Pozostałe dwie jednostki na pleckach to 8 MP teleobiektyw oferujący 3x zoom optyczny oraz 16 MP aparat szerokokątny. Pomimo ekranu zagiętego na boki urządzenia, na prawej krawędzi tradycyjnie umieszczono przycisk Power oraz regulator głośności. Grafiki potwierdzają także, że doczekamy się przynajmniej dwóch wersji kolorystycznych: niebieskiej oraz ciemnoczerwonej (burgund). Trzeba przyznać, że telefon prezentuje się naprawdę stylowo i nowocześnie, dzięki czemu Motorola w końcu będzie miała czym powalczyć z najpopularniejszymi flagowcami na rynku.

Z poprzednich przecieków wiemy zaś, że Edge+ nie zawiedzie również pod względem specyfikacji. Telefon oferować ma bowiem procesor Snapdragon 865, 12 GB pamięci RAM i 6,67-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ i odświeżaniu 90 Hz. Wiadomo także o wsparciu dla łączności 5G (mmWave) i baterii o sporej pojemności 5000 mAh. Będzie to więc pierwszy flagowiec marki od kilku lat, gdyż ostatnim modelem Motoroli z układem Snapdragon z serii 800 było Moto Z3 z sierpnia 2018 roku (pomimo ceny, składany Razr trudno uznać za high-ednowy sprzęt). Od tego czasu producent koncentrował się głównie na modelach ze średniej i budżetowej półki. Wiadomo również, że Edge+ towarzyszyć będzie wariant z niższej półki, wyposażony w procesor Snapdragon 765G , który nazywać będzie się po prostu Edge.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Motorola Edge+ na renderach. Smartfon wygląda bardzo dobrze

 0