Motorola Moto G72 nadchodzi? Znamy przecieki

Motorola Moto G72 nadchodzi? Znamy przecieki

Do sieci wyciekły zdjęcia oraz informacje na temat nowego średniopółkowego smartfona Motoroli. Moto G72 ma być następcą Moto G71 i mocno wzorować się właśnie na swoim poprzedniku. Ulepszenia mają być widoczne w kwestii aparatów. Nie jest jednak do końca pewne, czy producent zdecydował się na zastosowanie łączności 5G. Według przecieków Moto G72 będzie zaprezentowany jeszcze w tym miesiącu.

Motorola Moto G71 był niezłym smartfonem z obsługą łączności 5G w ofercie producenta w momencie premiery. Do jego mocnych stron należał bez wątpienia 6,4-calowy ekran wykonany w technologii OLED o rozdzielczości FHD+, zestaw trzech aparatów w konfiguracji 50 MP, 8 MP i 2 MP oraz duża bateria o pojemności 5000 mAh. Jak wskazują nowe doniesienia, firma planuje wprowadzić na rynek jego następcę, czyli model Moto G72. Do sieci wyciekły nawet grafiki prezentujące wygląd urządzenia oraz nieoficjalna specyfikacja. Nowy smartfon wzoruje się mocno na swoim poprzedniku. Mimo, że Moto G72 zachowa konfigurację z trzema aparatami, główna jednostka będzie miała 108 MP. Pozostałe moduły będą miały te same rozdzielczości, czyli 8 MP i 2 MP.

Do sieci wyciekły zdjęcia oraz nieoficjalna specyfikacja nowego średniopółkowego smartfona Motoli. Moto G72 ma wzorować się na swoim poprzedniku, jednak otrzyma lepszy aparat główny o rozdzielczości 108 MP.

Motorola Moto G72

Źródło: PriceBaba, OnLeaks

 

Nie jest niestety pewne, czy Motorola zdecydowała się na wprowadzenie obsługi łączności 5G do Moto G72. Możliwe, że zaprezentowane zostaną dwa warianty. Jeden ze wsparciem 4G oraz drugi z 5G. Wygląda jednak na to, że na oficjalne przedstawienie urządzenia nie będziemy musieli długo czekać. Według przecieków smartfon zostanie ogłoszony jeszcze w tym miesiącu.

Motorola Moto G72

Źródło: PriceBaba, OnLeaks

 
Motorola Moto G72

Źródło: PriceBaba, OnLeaks

 

Spodziewamy się, że Moto G72 będzie oferowany w takiej samej konfiguracji pamięciowej, jak jego poprzednik, czyli 6 lub 8 GB RAM oraz 128 GB miejsca na dane. Tuż po wyjęciu z pudełka Moto G72 powinien działać pod kontrolą Androida 12. Pojemność baterii - podobnie do G71 - ma wynosić około 5000 mAh. Urządzenie będzie ponoć obsługiwać 33-watowe ładowanie. Czekamy zatem na oficjalną wiadomość od producenta.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Motorola Moto G72 nadchodzi? Znamy przecieki

 0