Motorola Moto One Fusion+ z wysuwaną kamerką przednią oficjalnie

Motorola Moto One Fusion+ z wysuwaną kamerką przednią oficjalnie

Motorola zaprezentowała swój drugi smartfon z wysuwaną modułem na przednią kamerkę, czyli Moto One Fusion+. Dzięki temu rozwiązaniu producent nie musi stosować wcięcia w ekranie, które występuje w innych modelach z rodziny One czy nawet we flagowym telefonie firmy, czyli Edge+. Tym samym, zastosowany tu 6,5-calowy wyświetlacz Total Vision nie jest zakłócany przez notch, a my możemy cieszyć się pełnowymiarowym panelem IPS o rozdzielczości 1080p, oferującym wsparcie dla technologii HDR10. Wysuwany moduł kryje zaś 16 MP sensor i podnosi się tylko w razie potrzeby (do odblokowania smartfona wykorzystywać możemy czytnik linii papilarnych, który umieszczono na pleckach urządzenia). Moto One Hyper posiada bardzo podobne rozwiązanie, ale z 32 MP kamerką do selfie.

Smartfon w naszym kraju wyceniony został na 1399 zł i wydaje się, że w swojej półce cenowej może być ciekawą propozycją.

Motorola Moto One Fusion+ z wysuwaną kamerką przednią oficjalnie

Jeśli jesteśmy już przy aparatach, to na tylnym panelu Moto One Fusion+ umieszczono 64 MP sensor główny z obiektywem f/1.8, który wykorzystuje technikę Quad Bayer, by poprawić swoje możliwości w słabym świetle. Temu towarzyszy 8 MP kamerka szerokokątna (pole widzenia 118 stopni), 5 MP jednostka dedykowana fotografiom makro i 2 MP sensor głębi, który przyda się w trakcie wykonywania zdjęć portretowych. Smartfon napędzany jest przez procesor Snapdragon 730, czyli 8 nm SoC, który stanowić ma upgrade względem Snapdragona 675, który znajduje się w modelu Hyper. Układ wspomagany jest przez 6 GB pamięci operacyjnej RAM i 128 GB na dane, które możemy rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD (do 1 TB).

Z racji tego, że telefon posiada hybrydowe gniazdo SIM, jeśli zdecydujemy się na zainstalowanie karty pamięci, pozbawieni będziemy drugiego slotu SIM. Na szczęście Moto One Fusion+ wciąż posiada tradycyjne gniazdo słuchawkowe minijack (3,5 mm), odbiornik radia FM, ale zabrakło wsparcia dla NFC. Wykorzystany tu port USB typu C pozwoli nam z kolei na ładowanie baterii o pojemności 5000 mAh ładowarką o mocy 15 W. Dla porównania model Hyper wspierał ładowanie z mocą 27 W w Europie i 45 W w USA, ale posiada mniejszy akumulator (4000 mAh). Motorola One Fusion+ trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a jej cena w Europie to 300 EUR. Smartfon w naszym kraju wyceniony został na 1399 zł i wydaje się, że w swojej półce cenowej może być ciekawą propozycją. Do wyboru otrzymujemy dwie wersje kolorystyczne: białą (Moonlight White) i niebieską (Twilight Blue).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Motorola Moto One Fusion+ z wysuwaną kamerką przednią oficjalnie

 0