Motorola One Zoom z wysokimi aspiracjami fotograficznymi

Motorola One Zoom z wysokimi aspiracjami fotograficznymi

W Berlinie na targach IFA pojawiła się też Motorola ze swoim nowym smartfonem One Zoom. Jest to kolejny telefon, który bardzo mocno stawia przede wszystkim na możliwości fotograficzne, dlatego też producent zdecydował się w tym przypadku na poczwórny moduł tylnego aparatu. Poza tym, urządzenie wyróżniać ma również satynowane wykończenie ze szkła w przyciągających wzrok barwach. Jest to więc ciekawa opcja dla osób, które poszukują czegoś ze średniej półki z dobrym aparatem i stylowym designem. Urządzenie wyposażono w solidną specyfikacją (Snapdragon 675 + 4 GB RAM i 128 GB na dane), której daleko jednak do flagowców, ale dzięki temu cena nie jest tak wygórowana, choć do najniższych też nie należy, ponieważ wynosi 1799 zł, a za tyle kupić możemy już Xiaomi Mi 9.

Jest to kolejny telefon, który bardzo mocno stawia przede wszystkim na możliwości fotograficzne, dlatego też producent zdecydował się w tym przypadku na poczwórny moduł tylnego aparatu.

Motorola One Zoom z wysokimi aspiracjami fotograficznymi

Tylny aparat składa się tu z 48-megapikselowej jednostki głównej (f/1.7), wspieranej przez technologię Quad Pixel, łączącej ze sobą 4 sąsiadujące piksele, co owocować ma ostrzejszymi i jaśniejszymi zdjęciami przy słabym oświetleniu. Nie zabrakło tu też optycznej stabilizacji obrazu czy funkcji trybu nocnego. Druga jednostka z 8-megapikselowym teleobiektywem oferuje 3-krotny zoom optyczny oraz 10-krotny zoom hybrydowy, który umożliwia fotografowanie szczegółów z bliska z zachowaniem jakości traconej podczas używania zoomu cyfrowego. Obiektyw o ultraszerokim kącie widzenia 117° mieści w kadrze zdecydowanie więcej obrazu, umożliwiając wykonanie efektownych zdjęć horyzontalnych. Z aparatem głównym współpracuje zaś 5-megapikselowy aparat wykrywający głębię, który automatycznie dodaje rozmycie tła. Intensywność rozmycia można zmienić także po zrobieniu zdjęcia. Nie powinniśmy narzekać także 25-megapikselowy aparat do selfie, który działa z technologią Quad Pixel.

Motorola One Zoom z wysokimi aspiracjami fotograficznymi

Producent zapewnia, że bateria o pojemności 4000 mAh potrafi zapewnić nawet przez dwa dni pracy na jednym ładowaniu, a możemy też liczyć na wsparcie ze strony szybkiego ładowania TurboPower. Telefon otrzymał również niemal bezramkowy wyświetlacz OLED Max Vision o przekątnej 6,4 cala i rozdzielczości Full HD+ (1080p), z którym zintegrowany jest czytnik linii papilarnych. Telefon dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: szarej (Electric Gray), fioletowej (Cosmic Purple) i brązowej (Brushed Bronze). Eleganckie jedwabiste szkło 3D na obudowie tylnej praktycznie eliminuje zdaniem producenta odciski palców i smugi, a hydrofobowa konstrukcja chroni telefon przed zalaniami i zachlapaniami. Charakterystyczne logo Motoroli z tyłu urządzenia po raz pierwszy pełni też funkcję wskaźnika świetlnego LED informującego o nadejściu wiadomości i połączeń oraz innych zdarzeniach. Nowa Motorola One Zoom będzie dostępna w Polsce od 6 września w cenie od 1799 zł. Specjalna wersja z Alexą dla sklepów Amazon będzie dostępna od 5 września w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Francji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Motorola One Zoom z wysokimi aspiracjami fotograficznymi

 0