Motorola udostępnia Androida 14 na zeszłorocznych składanych smartfonach razr

Motorola udostępnia Androida 14 na zeszłorocznych składanych smartfonach razr

Motorola zaprezentowała składane smartfony z serii razr 50, ale nie zapomniała o poprzedniej generacji. Na te urządzenia trafia już Android 14. Producent kazał czekać na ten moment naprawdę długo, bo na horyzoncie majaczy Android 15.

Motorola zaczęła udostępniać aktualizację do Androida 14 posiadaczom składanych smartfonów z serii razr 40. Tu warto przypomnieć, że pierwotnie urządzenia trafiły na rynek jeszcze z Androidem 13 i nic dziwnego, bo debiutowały w czerwcu 2023 roku. Na liście smartfonów gotowych na przesiadkę na nowszy system są razer 40 oraz razr 40 Ultra.

Motorola rozpoczęła proces wdrażania Androida 14 na zeszłorocznych składanych smartfonach razr.

O aktualizacji informują użytkownicy na Reddicie, a potwierdził je serwis 9to5Google. YTechB zauważył z kolei, iż Motorola po cichu udostępniła stronę pomocy technicznej zawierającą szczegółowe informacje na temat funkcji Androida 14.

Update nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich posiadaczy sprzętu. Nie jest to nic zaskakującego, ponieważ takie aktualizacje są wdrażane stopniowo i w zależności od regionu. Androida 14 na zeszłorocznych składanych smartfonach Motoroli mogą już pobrać i zainstalować mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Sam proces wdrażania Androida 14 rozpoczął się od tego kraju i nie wiadomo, kiedy aktualizacja będzie dostępna powszechnie. Zapewne nie trzeba czekać na ten moment zbyt długo.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Motorola udostępnia Androida 14 na zeszłorocznych składanych smartfonach razr

 0