Możemy podziwiać trzech nowych bohaterów w nowym trailerze Agents Of Mayhem

Możemy podziwiać trzech nowych bohaterów w nowym trailerze Agents Of Mayhem

Agents Of Mayhem — produkcja studia Volition otrzymała nowy trailer skupiający się na przedstawieniu kilku bohaterów gry.

Twórcy Saints Row wypuścili nowy zwiastun – zaprezentowano na nim trzech spośród 12 dostępnych bohaterów. Jak wiemy, nowa produkcja Volition ubarwiona jest nietuzinkowym poczuciem humoru, dlatego też postacie w trailerze przedstawione są w bardzo ciekawy sposób. Możemy poznać: gwiazdora Hollywood z niesłychaną aparycją, który uważa się za „twarz” Agents of Mayhem, idealny do robienia spektakularnej rozwałki w iście ekstrawaganckim stylu. Następna na liście jest Fortuna – zwinna i szybka agentka, posiada niebywałe zdolności oraz… drona – Glorię. Kolejną zaprezentowaną postacią jest Szkuner – jak mówi o nim zwiastun „silny i głośny”– odgrywa rolę niebywałego twardziela z zabójczymi umiejętnościami. Cały trailer znajdziecie poniżej.

W szeregi organizacji MAYHEM wkracza trzech nowych agentów – Hollywood, Fortuna i Szkuner.

Produkcja ma być przepełniona akcją i specyficznym poczuciem humoru. Całość ma się rozgrywać w otwartym świecie umieszczonym w uniwersum Saints Row i to właśnie z tej produkcji zostaną zaczerpnięte niektóre cechy, które sprawiły, że seria stała się tak popularna. Akcja skupi się na działaniach tytułowej organizacji – Agents of Mayhem, w której znajdziemy dwunastu unikalnych bohaterów walczących z grupą przestępców zwaną LEGION-em. Czas pokaże, czy będzie to równie udany tytuł, co Saints Row... Przekonamy się już wkrótce, jednak już teraz możemy zauważyć, że szykuje się produkcja z ogromnym potencjałem. Premiera Agents of Mayhem zaplanowana jest na 15 sierpnia na PC, Xbox One oraz PlayStation 4 w Ameryce Północnej, natomiast 18 sierpnia trafi do graczy z Europy.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Możemy podziwiać trzech nowych bohaterów w nowym trailerze Agents Of Mayhem

 0