Można zgarnąć 12 miesięcy AI od Google za darmo. Acer ogłosił nową ofertę

Można zgarnąć 12 miesięcy AI od Google za darmo. Acer ogłosił nową ofertę

Firma Acer ruszyła z promocją, w ramach której można otrzymać roczny pakiet Google One AI o wartości 1175,88 zł. Akcja startuje już dzisiaj. Objęte nią są dwa modele z rodziny Acer Chromebook Plus.

Firma Acer ogłosiła promocję, w ramach której można otrzymać dostęp do AI od Google. Warunkiem jest tutaj zakup nowego Acer Chromebook Plus. W ramach akcji jako dodatek do komputera klienci otrzymają bonus w postaci rocznego pakietu Google One AI z dostępem do Gemini Advanced, 2 TB miejsca w chmurze i Gemini pracującym w poczcie Gmail. Sama promocja rusza już dzisiaj, to jest 28 maja 2024 roku. Jej zakończenie planowane jest natomiast na 31 grudnia 2024 roku. Warto również wyjaśnić, że oferta dotyczy tylko nowo zakupionych urządzeń nabytych i aktywowanych we wspomnianym okresie od 28 maja 2024 roku do 31 grudnia 2024 roku.

W ramach akcji jako dodatek do komputera klienci otrzymają bonus w postaci rocznego pakietu Google One AI z dostępem do Gemini Advanced, 2 TB miejsca w chmurze i Gemini pracującym w poczcie Gmail.

Google Gemini Advance to narzędzie, które pomoże w wielu zadaniach. Integruje się nawet z pocztą Gmail oraz Dokumentami Google. Gemini Advance posiada kilka kluczowych funkcji. To między innymi "Help me write" mogąca poprawić jakość tworzenia tekstów, w tym również wiadomości email. Kolejna funkcja nazywa się "Magic eraser" i pozwala na proste usuwanie niechcianych elementów zarówno ze zdjęć, jak i dokumentów. Magic eraser potrafi identyfikować niepotrzebne treści.

Na uwagę zasługuje też "Magic editor", czyli narzędzie umożliwiające poprawianie dokumentów i stosowanie zaawansowanego formatowania. Krótko mówiąc można dzięki niemu podwyższać jakość tekstów. Należy dodać, że Gemini Advance może okazać się przydatne także w pracy programisty. Wspiera dużą ilość języków i może być pomocny chociażby w szukaniu błędów.

Jeśli chodzi o samą ofertę komputerów Acer Chromebook Plus to aktualnie dostępne są dwa modele: 514 oraz 515. Oba objęte są 3-letnią gwarancją. Ich specyfikacje wyglądają następująco:

Acer Chromebook Plus 515

  • Procesor: Intel Core i5-1235U
  • Pamięć RAM: 8 GB LPDDR5X
  • Dysk: SSD PCIe NVMe 512 GB
  • Ekran: 15,6 cali IPS 1920 x 1080 (Full HD)

Acer Chromebook Plus 514

  • Procesor: AMD Ryzen 5 7520U
  • Pamięć RAM: 8 GB LPDDR5X
  • Dysk: SSD PCIe NVMe 512 GB lub 256 GB
  • Ekran: 14 cali IPS 1920 x 1200
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Można zgarnąć 12 miesięcy AI od Google za darmo. Acer ogłosił nową ofertę

 0