MPG SEKIRA 500G i 500X - dwie gamingowe obudowy od MSI

MPG SEKIRA 500G i 500X - dwie gamingowe obudowy od MSI

MSI MPG SEKIRA 500G i MPG SEKIRA 500X to nowe obudowy popularnego producenta, które stawiają na innowacyjność, a także elegancki design inspirowany toporem słowiańskiego boga Peruna. Pierwsza propozycja skierowana jest do osób montujących płyty główne do rozmiaru EATX. MPG SEKIRA 500G posiada wysuwany wspornik chłodnicy dla systemu chłodzenia wodą, jak również przedni panel ze złączami USB 3.2 oraz bok z hartowanego szkła, które nie wymagają do demontażu narzędzi. W zestawie znalazły się 2 wentylatory systemowe 200 mm, zaś produkt charakteryzuje się dużą dostępną przestrzenią do implementacji chłodzenia. Z pewnością niektórych zainteresuje fakt, że MPG SEKIRA 500G zawiera całkiem ładnie prezentujące się elementy złoconego aluminium.

MSI prezentuje dwie gamingowe obudowy - MPG SEKIRA 500G i 500X.

MPG SEKIRA 500G i 500X - dwie gamingowe obudowy od MSI

fot. MPG SEKIRA 500G

Natomiast Mid-Tower MSI MPG SEKIRA 500X posiada niemal identyczne możliwości jak wyżej wymieniona obudowa, a więc również obsługuje płyty główne do rozmiaru EATX. Wyposażono ją też w przedni panel ze złączami USB 3.2. Co ciekawe według producenta sprzęt pozwala na montaż do trzech kart graficznych w standardowym, poziomym ułożeniu lub jednej zamontowanej pionowo (jeśli chcemy zainstalować GPU w pozycji pionowej musimy zakupić odpowiedni kabel do złącza PCI-E, tzw. riser cable). Oprócz tego firma nie zapomniała o koncentratorze ARGB LED, do którego podłączymy od 1 do 8 urządzeń ARGB i do 4 wentylatorów ARGB oraz jeden wentylator systemowy.

W obudowach znajdziemy technologię synchronizacji podświetlenia MSI Mystic Light SYNC bazującej na otwartym SDK, dzięki czemu może być dostępna dla wszystkich urządzeń peryferyjnych. Dzięki zastosowaniu aplikacji MSI MYSTIC LIGHT APP, obudowa, płyta główna i inne zgodne urządzenia peryferyjne mogą generować spójne efekty świetlne. Obudowy MSI MPG SEKIRA 500G i MPG SEKIRA 500X kupimy za kolejno - 889 zł oraz 989 złotych. Przy okazji należy wspomnieć o trwającej promocji, w ramach której za kupno obudowy MSI Sekira w zestawie z płytą MSI X570 dostaniemy gratis pamięci G.Skill Trident Z 3600.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MPG SEKIRA 500G i 500X - dwie gamingowe obudowy od MSI

 0