MSI Optix MAG251RX. Monitor stworzony dla e-sportowych graczy

MSI Optix MAG251RX. Monitor stworzony dla e-sportowych graczy

MSI zaprezentowało monitor dla e-sportowych graczy uczestniczących w profesjonalnych rozgrywkach. Optix MAG251RX charakteryzuje się wysoką częstotliwością odświeżania wynoszącą 240 Hz, krótkim 1-milisekundowym czasem reakcji matrycy oraz jasnością na poziomie 400 nitów, zapewniającymi fanom wirtualnej rozrywki wyjątkowe wrażenia podczas gry. System podświetlenia Mystic Light pozwala na spersonalizowanie gamingowego sprzętu, dając swoim właścicielom w mgnieniu oka pełną kontrolę nad grą. Co więcej, Optix MAG251RX zapewnia wysokie wizualne wrażenia, dzięki zastosowaniu w konstrukcji monitora panelu IPS z certyfikatem VESA HDR 400. Ponadto urządzenie wspiera także technologię NVIDIA G-Sync i w ocenie producenta użytkownicy mogą dzięki temu liczyć na płynny obraz.

MSI Optix MAG251RX to monitor dla e-sportowych graczy charakteryzujący się m.in. częstotliwością odświeżania wynoszącą 240 Hz.

MSI Optix MAG251RX. Monitor stworzony dla e-sportowych graczy

Co ważne urządzenie współpracuje z aplikacją Gaming OSD App. Korzystając z przytoczonego narzędzia bez problemu dostosujemy parametry wyświetlania dla różnych aplikacji, które następnie są przez Gaming OSD App zapamiętane i uaktywniają się w chwili, gdy zaczynamy korzystać z danego software'u. Dodatkowo za sprawą Gaming OSD App da się korzystać z klawiszy szybkiego dostępu w grze w celu dostosowania ustawień wyświetlania podczas rozgrywki. Night Vision jest z kolei nową funkcją dodaną do oprogramowania konfigurującego monitory MSI - Gaming OSD App 2.0. W praktyce przelicza ona detale wyświetlane na ekranie wzmacniając widoczność szczegółów w ciemnych miejscach tworząc w ten sposób komfortowy obraz.

Jeśli chodzi o złącza to w przypadku MSI Optix MAG251RX znajdziemy 1x DP 1.2, 2x HDMI 2.0, 1x USB-C (DP opcja), 1x wyjście słuchawkowe, 1x USB-B 2.0 oraz 3x USB-A 2.0. Prezentowany monitor to nie jedyna nowość od producenta. Warto tutaj napisać też o MEG381CQR, który jest urządzeniem z zakrzywionym ekranem o promieniu krzywizny 1000R pokazanym na targach CES 2020. Wyposażono go w 34-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 3440×1440 pikseli, a do tego posiada odświeżanie 144 Hz. Według producenta Optix MAG342CQR zapewni użytkownikom możliwie najbardziej komfortowe wizualne wrażenia i znacznie dłuższą grę bez zmęczenia oczu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI Optix MAG251RX. Monitor stworzony dla e-sportowych graczy

 0