MSI podjęło współpracę przy tworzeniu PC Building Simulator

MSI podjęło współpracę przy tworzeniu PC Building Simulator

W zalewie masy niepotrzebnych symulatorów, czasem znajdą się bardzo przydatne perełki. Do jednej z nich należy produkcja o składaniu własnych blaszaków.

The Irregular Corporation od jakiegoś czasu pracuje nad dość interesującym symulatorem o budowie własnego zestawu komputerowego. Firma potwierdziła, że do projektu przyłączył się popularny producent peryferiów oraz notebooków dla graczy - MSI. Gra jak na symulatora przystało pozwala na dokonanie prostej diagnozy, niezbędnej w naprawie komputera, a także jego budowę od absolutnych podstaw. Dzięki dostępnemu rynkowi z odświeżanymi cenami w czasie rzeczywistym całość jest jeszcze bardziej realistyczna, a zarazem trudna. Pełnego odwzorowania doczekają się modele kart graficznych Geforce GTX 10 oraz Radeon RX od firmy MSI. Podobnie z płytami głównymi Z370 GAMING PRO CARBON i Z270 GAMING PRO CARBON, będącymi częścią zestawu. 

Najnowszy symulator pozwoli mniej zaawansowanym użytkownikom poznać tajniki budowy komputerów od kuchni

PC Building Simulator stawia nas w roli konstruktora komputerów, które składamy prowadząc jednocześnie własny sklep z częściami. Tytuł zawiera sporą liczbę detali i dokładnie odwzorowanych części PC począwszy od płyt głównych, pamięci RAM na procesorach skończywszy, które funkcjonują dokładnie jak w prawdziwym świecie. Dodatkowo będziemy mogli poeksperymentować z instalacją tych komponentów, co nie zawsze skończy się szczęśliwie. Przedstawiciel MSI zaznaczył, że są dumni z podjętej współpracy z brytyjskim wydawcą. Wierzą, że produkcja pozwoli mniej zaawansowanym osobom nauczyć się montować nie tylko poszczególne części w blaszakach, lecz też całe duże zestawy. A jest to całkiem realne, bowiem produkt oferuje prosty samouczek, pozwalający przeprowadzić amatorów przez wszystkie fazy projektowania. Premiera tego tytułu w ramach wczesnego dostępu odbędzie się pod koniec marca bieżącego roku. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI podjęło współpracę przy tworzeniu PC Building Simulator

 0