MSI pojawi się na Intel Extreme Masters w Katowicach

MSI pojawi się na Intel Extreme Masters w Katowicach

Już pod koniec lutego w Katowicach odbędzie się kolejne święto graczy - IEM. Nie mogło na nim zabraknąć jednego z bardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu MSI.

Z tej okazji firma przygotowała masę atrakcji. Zorganizuje bowiem finały Amatorskiej Ligi E-sportowej. Oprócz tego odbędą się różne konkursy wiedzy o grach z nagrodami, pokazy cosplay, czy spotkania ze sławnymi na krajowym podwórku YouTuberami. Po raz pierwszy w historii ochotnicy zmierzą się w turnieju karcianym w grze GWINT, na specjalnych kontach z odblokowanymi wszystkimi kartami. Oprócz tego dynamiczne pojedynki w FIFA 18 i przedpremierowym Ancestor Legacy. Za zajęcie pierwszych lokat przewidziano wyjątkowe upominki. Dodatkowo jeśli tęskniliście za słynnymi zrzutami koszulek ze sceny - możecie szykować ręce licząc na szczęście, gdyż nie zabraknie również tej atrakcji. Pamiętajmy jednak, iż głównym bohaterem pozostaje sprzęt komputerowy, który każdy przetestuje zupełnie za darmo. 

Na IEM 2018 MSI przygotowało moc atrakcji w ramach, który wygramy nie tylko atrakcyjne nagrody, ale także weźmiemy udział w specjalnej Amatorskiej Lidze E-sportowej

Targi Intel Extreme Masters, to nie tylko konkursy, ale także stanowisko MSI z ich najnowocześniejszym sprzętem, który można obejrzeć oraz kupić. W ofercie pojawią się zarówno klasyczne peryferia dla graczy (klawiatury GK80, GK70, mysz GM60, słuchawki GH70) jak i zaawansowane notebooki, czy monitory. Sprzedaż odbędzie się w specjalnie wyznaczonym punkcie zlokalizowanym w okolicach sceny, w godzinach otwarcia hali EXPO. Warto tutaj wspomnieć o serii laptopów GT75, gdzie zastosowano mechaniczną klawiaturę z podświetleniem RGB firmy SteelSeries (charakteryzuje ją spora czułość oraz szybka reakcja na dotyk). Istnieje też możliwość oddzielnego zdefiniowania podświetlenie dla każdego klawisza z osobna przy pomocy dedykowanej aplikacji SteelSeries Engine 3.

ESL One, to pierwszy światowej rangi turniej typu Major w grę Dota 2, który rozegrany zostanie w Naszym Kraju. Szesnaście topowych drużyn z całego globu zawalczy o łączną pulę nagród o wartości ok. 3,6 miliona złotych. Tydzień później, podczas Intel Extreme Masters wyłonione zostaną najlepsze ekipy e-sportowe w takich produkcjach jak: Counter-Strike: Global Offensive i StarCraft II. W tę pierwszą grę będzie szansa zmierzenia się w ramach Amatorskiej Ligi E-sportowej organizowanej przez firmę MSI w hali EXPO. Na katowickiej arenie spotka się 16 drużyn CS:GO, z całego świata, rywalizujących o wygraną wartości 2 milionów złotych, zaś teamy startujące w StarCraft II mogą otrzymać maksymalnie 900 tysięcy złotych. Całemu świętu tradycyjnie będą towarzyszyć największe w Polsce oraz jedne z większych w Europie, targi utrzymane w tematyce e-sportowej - IEM EXPO. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI pojawi się na Intel Extreme Masters w Katowicach

 0