MSI prezentuje monitor PRO MP241 z panelem IPS

MSI prezentuje monitor PRO MP241 z panelem IPS

MSI PRO MP241 to monitor posiadający 23,8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD 1080p. Taki ekran sprawdzi się nie tylko przy projektowaniu wnętrz, programowaniu, kodowaniu oraz opracowywaniu stron internetowych, ale także podczas korzystania z różnych programów czy arkuszy kalkulacyjnych. Za sprawą telekonferencji online można też wygodnie pracować w domu lub po prostu cieszyć się wolnym czasem. Oprogramowanie MSI Display Kit ułatwia pracę, oferując wygodne funkcje, takie jak dzielenie okna, regulację barw i tryb ochrony oczu. Tryb ochrony oczu dostępny z poziomu aplikacji MSI Display Kit wraz z antyodblaskową powłoką ochronną wyświetlacza zmniejsza zmęczenie oczu sprawiając, że można zająć się pracą, jednocześnie zachowując jej komfort. Regulowana konstrukcja podstawy monitora PRO MP241 pozwala również znaleźć najlepsze miejsce i pozycję do pracy.

MSI PRO MP241 to monitor posiadający 23,8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD 1080p.

MSI prezentuje monitor PRO MP241 z panelem IPS

Cubi 5 to nie tylko miniaturowa maszyna, ale jest to pierwsza seria komputerów mini PC wyposażona w procesory Intela 10. generacji oraz grafikę UHD, a przy okazji zapewniono im kompatybilność ze standardem USB-C. Całość zmieszczono w kompaktowej obudowie o pojemności 0,66 litra, którą można łatwo zamontować z tyłu dowolnego monitora np. PRO MP241 wyposażonego w uchwyty montażowe zgodne ze standardem VESA. Co więcej, nie trzeba wcale sięgać do przycisku zasilania komputera Cubi 5 zamontowanego z tyłu monitora. Wystarczy wcisnąć guzik na zewnętrznym włączniku zasilania, aby uruchomić komputer. Cubi 5 sprawdza się również przy przeglądaniu wielu stron internetowych, jak również jednoczesnym korzystaniu z wielu programów, niezależnie od realizowanego projektu. Sprzęt przystosowano do pracy z dwoma monitorami za sprawą obecności portów HDMI i Display Port.

MSI jakiś czas temu zaprezentował też inny monitor z tej serii w postaci 21,5-calowego PRO MP221 z panelem TN 16:9 oraz rozdzielczością Full HD 1920 x 1080 pikseli. Odświeżanie wynosi 60 Hz, z kolei kąty widzenia mają 170°(H) / 160°(V), a czas reakcji wynosi 5 ms. Przeciwodblaskowa konstrukcja monitora sprawia, że oczy się mniej męczą i można dłużej pracować. W pracy pomoże też regulowana konstrukcja podstawy monitora. Co ważne PRO MP221 ma wewnętrzny zasilacz. Całość obsługuje z kolei dedykowane do tego autorskie oprogramowanie MSI Display Kit.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI prezentuje monitor PRO MP241 z panelem IPS

 0