MSI prezentuje pierwszą w swojej historii serię wysokowydajnych laptopów do zastosowań biznesowych

MSI prezentuje pierwszą w swojej historii serię wysokowydajnych laptopów do zastosowań biznesowych

MSI podczas wirtualnego spotkania ogłosiło, że wchodzi na rynek biznesowy z nową linią wysokowydajnych laptopów. Seria „Business and Productivity” jest skierowana do klientów biznesowych i korporacyjnych. Dodatkowo MSI zapowiedziało inne ciekawe modele, w tym MSI Summit E13 Flip, czyli notebooka z wyświetlaczem, który obraca się o 360 stopni. W skład nowoczesnych serii biznesowych „Summit” wchodzą jedne z pierwszych laptopów, wyposażone w najnowsze procesory Intel 11. generacji, które dzięki swoim parametrom pomagają zwiększyć produktywność użytkowników. Wydajność oraz mobilność nowej serii idealnie dostosowuje się do hybrydowego modelu pracy, ze szczególnym uwzględnieniem home office. Derek Chen, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży i Marketingu Dywizji Notebooków firmy MSI, a także gospodarz wirtualnego szczytu rozpoczął wydarzenie od podsumowania – „Rok 2020 był pełen wyzwań, ale i nowych możliwości. Dziś jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować naszą pierwszą w historii linię wysokowydajnych laptopów „Business and Productivity”, z funkcjami, które dostosowane są do potrzeb zmieniających się oczekiwań użytkowników oraz elastycznego stylu pracy”.

MSI podczas wirtualnego spotkania ogłosiło, że wchodzi na rynek biznesowy z nową linią wysokowydajnych laptopów. Seria „Business and Productivity” jest skierowana do klientów biznesowych i korporacyjnych.

MSI prezentuje pierwszą w swojej historii serię wysokowydajnych laptopów do zastosowań biznesowych

W trakcie wydarzenia MSI zaprezentowało urządzenia MSI, które składają się na nową rodzinę notebooków „Business and Productivity”. Są to serie „Summit”, „Prestige” i „Modern”, wyposażone w wydajne procesory 11. generacji firmy Intel, które zapewniają optymalną produktywność, wydajność i efektywność, przydatną w zastosowaniach biznesowych. Laptopy MSI zostały zaprojektowane głównie z myślą o potrzebach firm i użytkowników biznesowych, eliminując przy tym typowe problemy charakterystyczne dla tego typu sprzętu. W nowych notebookach zwiększono ich mobilność i wydajność, dzięki zastosowaniu najnowszej, 11. generacji procesorów firmy Intel oraz najpotężniejszych zintegrowanych kart graficznych w historii Intela – Intel iRIS Xe. Oba podzespoły znalazły się w smukłej, aluminiowej obudowie Summit, spełniającej wojskowe standardy wytrzymałości. Z kolei moduł TPM 2.0 gwarantuje bezpieczeństwo klasy korporacyjnej, w celu zapewnienia poufności danych biznesowych.

Linię Summit reprezentują obecnie dwa modele notebooków. Urządzenia z serii Summit B charakteryzują się ponad 10-godzinną pracą na akumulatorze, co pozwala użytkownikowi pracować przez cały dzień, nie rezygnując przy tym z ultraprzenośnej obudowy. Co więcej, maszyna oferuje wyjątkową wydajność, nawet podczas podróży. Z kolei seria Summit E wyposażona jest dodatkowo w szeroką gamę dedykowanych układów graficznych. Oferuje także kamerę na podczerwień, która obsługuje funkcję rozpoznawania twarzy w systemie Windows Hello. Henri Chen, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży i Marketingu Dywizji, podzielił się również informacjami skąd wzięła się inspiracja do nowego, biznesowego logotypu MSI. Nowe logo ucieleśnia tego samego ducha solidnej wydajności, co poprzedni projekt, ale wyewoluowało, dzięki zastosowaniu ostrzejszych, prostych linii i znaków, które reprezentują minimalistyczny styl linii produktów. Ponieważ MSI znane jest z przywiązywania uwagi do szczegółów, Chen podzielił się informacją, że logo zostało precyzyjnie obliczone i zaprojektowane zgodnie z „Ciągiem Fibonacciego” i „złotym podziałem”, co odzwierciedla wizję MSI, „aby produkować najlepsze i najwyższej jakości laptopy klasy premium w branży”.

Podczas wydarzenia zaprezentowano również dobrze znane laptopy MSI z serii Prestige oraz Modern. Laptopy te zostały wzbogacone o nowe logo i są dostępne w nowych, szykownych kolorach. Dzięki wysokiej wydajności i eleganckiemu wzornictwu, notebooki z serii Prestige oraz Modern sprawdzą się w codziennej pracy biznesowej, łącząc w sobie wszechstronność z wysoką funkcjonalnością i trwałością. Światło dzienne ujrzał również model Prestige 14 Evo, który jest jednym z pierwszych laptopów posiadających certyfikat zgodności z platformą Intel Evo, która to bazuje na procesorach 11. generacji. Ostatnią niespodzianką pod koniec wydarzenia była krótka prezentacja nadchodzącego modelu MSI Summit E13 Flip, czyli notebooka wyposażonego w wyświetlacz, który obraca się o 360 stopni. Maszyna ta łączy w sobie użyteczność laptopa z wygodą tabletu, dzięki czemu można dostosować ją do wielu sposobów pracy. Laptopy MSI z serii „Business and Productivity” będą dostępne w sprzedaży online od października 2020 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI prezentuje pierwszą w swojej historii serię wysokowydajnych laptopów do zastosowań biznesowych

 0