MSI przygotowało monitor, który pozwoli nam „oszukiwać” w grach dzięki AI

MSI przygotowało monitor, który pozwoli nam „oszukiwać” w grach dzięki AI

Widzieliśmy już monitory z funkcjami AI, ale zwykle są one powiązane ze sprzętem. Wykorzystanie sztucznej inteligencji w modelu MSI MEG 321URX QD-OLED rozciąga się na gry, w które na nim gramy, umożliwiając graczom „oszukiwanie” w sieciowych tytułach, takich jak League of Legends.

MSI MEG 321URX QD-OLED ma wiele ciekawych funkcji. 32-calowy monitor jest wyposażony w panel QD-OLED 4K 240 Hz i zapewnia jasność 1000 nitów dla treści HDR, otrzymał certyfikat DisplayHDR True Black 400, a do tego oferuje współczynnik kontrastu 1 500 000:1 i czas reakcji 0,03 ms (GtG). Posiada również certyfikat zapobiegania rozmyciu VESA ClearMR 13000, będący miarą wydajności rozmycia w ruchu na podstawie stosunku pikseli wyraźnych do pikseli rozmytych.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w modelu MSI MEG 321URX QD-OLED umożliwia graczom „oszukiwanie” w sieciowych tytułach, takich jak League of Legends.

Kolejną interesującą funkcją monitora jest SkySight. Jedną z wielu rzeczy, które umożliwia ta technologia napędzana sztuczną inteligencją, jest zapewnienie graczom League of Legends „nieuczciwej” przewagi. MSI twierdzi, że SkySight może analizować ekranową minimapę gry MOBA, aby wykryć, z jakiego kierunku nadchodzą wrogowie i umieścić na ekranie ikonę wskazującą, gdzie się pojawią. Gracze mogą oczywiście po prostu patrzeć na minimapę, ale w ferworze szalonej gry LoL oderwanie wzroku od akcji na sekundę może dać przeciwnikom przewagę.

msi oled ai

Kolejną ciekawą funkcją związaną z League of Legends jest sposób, w jaki monitor może odwzorowywać pasek zdrowia wzdłuż paska świetlnego RGB u dołu ramki. Działa to podobnie do zmiany koloru świateł RGB niektórych klawiatur w zależności od tego, ile życia pozostało postaci.

Nie tylko League of Legends wykorzystuje sztuczną inteligencję MEG 321URX. MSI wypuści aplikację, która pozwoli identyfikować paski zdrowia, wrogów i inne elementy na ekranie w różnych grach. Podczas gdy PC przejdzie wstępne szkolenie, później to monitor wykona całą robotę, co oznacza, że ​​te techniki „oszukiwania”, jeśli można je sklasyfikować jako takie, prawdopodobnie nie zostaną wykryte przez przeciwników, jak i narzędzia do wykrywania oszustw.

Ponadto MEG 321URX jest wyposażony w DisplayPort 1.4 z DSC, dwa porty HDMI 2.1 i USB-C z trybem DP-Alt oraz Power Delivery 90 W, a wszystkie obsługują pełną rozdzielczość 4K przy częstotliwości do 240 Hz. Jest też wbudowany przełącznik KVM.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI przygotowało monitor, który pozwoli nam „oszukiwać” w grach dzięki AI

 0