MSI przygotowuje komputer dla graczy w formie... plecaka

MSI przygotowuje komputer dla graczy w formie... plecaka

Nie da się ukryć, że żyjemy w ciągłym biegu, przez co coraz więcej ludzi decyduje się na zakup wydajnych laptopów, które przynajmniej częściowo rekompensują brak komputera stacjonarnego, pozwalając pograć w ulubione gry, np. w podróży. Firma MSI postanowiła pójść dalej z pomysłem przenośnego komputera dla graczy. Tak oto powstał pełnoprawny desktop ukryty w plecaku.

Według słów inżynierów MSI, ów plecak stanowi ekwiwalent najwydajniejszych pecetów...

Według słów inżynierów MSI, ów plecak stanowi ekwiwalent najwydajniejszych pecetów, oferując topowy model procesora Core i7 oraz kartę graficzną GTX 980. Od konwencjonalnych stacji komputer MSI różni się tym, że z pomocą szelek można go zarzucić na plecy i zanieść w dowolne miejsce. Poza samymi komponentami bazowymi, wewnątrz znajduje się oczywiście akumulator o nieznanej na tę chwilę pojemności. Ponieważ urządzenie samo w sobie nie oferuje wyświetlacza, do kompletu należy dokupić gogle VR bądź monitor.

Żadne inne informacje nie zostały ujawnione, a szczegóły powinniśmy poznać dopiero na targach Computex 2016. Nie da się jednak ukryć, że prezentowane urządzenie zapowiada się co najmniej intrygująco.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI przygotowuje komputer dla graczy w formie... plecaka

 0