MSI ujawnia nową serię mechanicznych klawiatur dla graczy: VIGOR GK41

MSI ujawnia nową serię mechanicznych klawiatur dla graczy: VIGOR GK41

MSI, jeden z liderów rynku sprzętu dla graczy i twórców, z dumą przedstawia serię VIGOR GK41. To rewolucyjny duet mechanicznych klawiatur gamingowych zaprojektowanych z myślą o różnorodnych potrzebach graczy i jak najlepszych wrażeniach z gry. 

 VIGOR GK41

 VIGOR GK41 został wyposażony w mechaniczne przełączniki Kailh Linear Red, oferujące wyjątkową szybkość reakcji - niezastąpione dla graczy poszukujących sprzętu do kompetytywnej rozgrywki. Klawiatura oferuje diody LED świecące w sześciu kolorach w ramach 10 różnych stref podświetlenia, tworząc w ten sposób atrakcyjne wizualnie środowisko gry. Oprogramowanie MSI Center umożliwia graczom dostosowywanie ustawień klawiszy makr i efektów świetlnych, a także zaprogramowanie kombinacji klawiszy w celu uzyskania regulowanych efektów świetlnych i płynnej kontroli nad ustawieniami multimediów. Regulowane nóżki z trzema kątami nachylenia (0°, 3° lub 7°) zapewniają komfort użytkowania, a całości dopełnia 100% Anti-Ghosting. VIGOR GK41 to idealny wybór dla graczy, którzy oczekują dużej funkcjonalności w przystępnej cenie, wynoszącej tylko 279 zł.

 VIGOR GK41 został wyposażony w mechaniczne przełączniki Kailh Linear Red, oferujące wyjątkową szybkość reakcji.

 VIGOR GK41
 

VIGOR GK41 DUSK

 VIGOR GK41 DUSK to zaawansowany brat VIGOR GK41, który wynosi gamingową stylistykę na nowy poziom. Klawiatura wyposażona została w te same przełączniki Kailh Linear Red, ale otrzymała podświetlenie RGB poszczególnych klawiszy i stylowe boczne paski RGB. Unikalna konstrukcja VIGOR GK41 DUSK obejmuje specjalne nasadki na klawisze w kolorze czarnym, szarym i czerwonym, a także dodatkowy zestaw do personalizacji klawiatury. Dzięki obsłudze oprogramowania MSI Center, gracze mogą cieszyć się efektami świetlnymi i ustawiać własne kombinacje makr. Nie zabrakło też trójstopniowej regulacji kąta nachylenia (0°, 3° lub 7°), która zwiększą ergonomię podczas użytkowania. Klawisze ze 100% Anti-Ghostingiem zapewniają precyzyjną rozgrywkę bez obawy o blokowanie klawiszy, dzięki czemu VIGOR GK41 DUSK jest najlepszym wyborem dla graczy, którzy oczekują nie tylko niezawodności i precyzji, ale i stylowego designu. Sugerowana cena VIGOR GK41 DUSK wynosi 359 zł.

 VIGOR GK41 Dusk
 

Najważniejsze cechy:

VIGOR GK41

  • Mechaniczne przełączniki Kailh Red
  • 6 kolorów podświetlenia w ramach 10 niezależnych stref
  • 6+N Key Rollover & Anti-ghosting
  • Skróty do szybkiej obsługi kluczowych funkcji
  • Trójstopniowa regulacja kąta nachylenia (0°, 3° lub 7°)
 VIGOR GK41
 

VIGOR GK41 DUSK

  •  Mechaniczne przełączniki Kailh Red
  • Nasadki w kilku kolorach w klasycznym stylu
  • Dodatkowe nasadki w zestawie do personalizacji
  • Podświetlenie RGB z diodami dla wszystkich klawiszy i paski świetlne
  • Trójstopniowa regulacja kąta nachylenia (0°, 3° lub 7°)
 VIGOR GK41 Dusk
 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI ujawnia nową serię mechanicznych klawiatur dla graczy: VIGOR GK41

 0