MSI Vortex G25 - kompaktowy PC w stylowej obudowie

MSI Vortex G25 - kompaktowy PC w stylowej obudowie

W trakcie tegorocznych targów Computex firma MSI zaprezentowała kompaktowy, niezwykle cienki mini PC dla graczy o nazwie Vortex G25. Teraz tajwański producent ogłosił jego premierę.

Pomimo swoich niewielkich rozmiarów (obudowa o pojemności tylko 2,5 litra), Vortex G25 to naprawdę wydajny sprzęt zdolny do zapewnienia rozdzielczości 4K obsługiwanej w 60 kl./s, a przynajmniej tak zapewnia jego producent. Ma to być możliwe dzięki specyfikacji, na którą w najmocniejszej wersji składają się czterordzeniowy procesor Intel Core i7 (seria Kaby Lake) z opcją podkręcania, karta graficzna GeForce GTX 1070 z 8 GB pamięci VRAM  oraz aż 64 GB pamięci RAM typu DDR4 (dwukanałowe). Co prawda, taka konfiguracja może nie wystarczyć na zabawę 4K w 60 kl./s we wszystkich tytułach, ale generalnie nie powinniśmy narzekać na brak mocy.

MSI Vortex G25 to nie tylko kompaktowy, a przy tym wydajny komputer do gier, ale i naprawdę atrakcyjny pod względem designu sprzęt

Sporą zaletą nowego produktu MSI ma być także jego atrakcyjny design, który przełamywać ma typowe nudne konstrukcje desktopowe. Vortex G25 jest na tyle małe i cienkie, że spokojnie rywalizować może w tym aspekcie z konsolami i bez problemu posłuży za typowo salony sprzęt do gier. Poza tym, producent nie zapomniał o praktyczności, dlatego najczęściej używane porty, jak HDMI i USB (w tym typu C), znajdują się na froncie, co ułatwia do nich dostęp, pozwalając bez problemu podłączyć dodatkowe akcesoria, jak np. headset VR. Niestety MSI nie ujawniło jeszcze ceny swojego nowego produktu, ale spodziewać można się, że ta będzie dość wysoka.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI Vortex G25 - kompaktowy PC w stylowej obudowie

 0