MSI wprowadza na rynek nową serię kart graficznych GeForce GTX 16 SUPER

MSI wprowadza na rynek nową serię kart graficznych GeForce GTX 16 SUPER

MSI ogłasza wprowadzenie na rynek kart graficznych z nowej linii GeForce GTX 16 SUPER opartych o architekturę Turing pozwalającą osiągnąć odpowiednio wysokie osiągnięcia w najnowszych grach wideo. Ulepszony system chłodzenia umożliwia działanie GPU największej możliwej szybkości rdzenia i taktowaniu pamięci. Jak wszystkie komponenty z serii MSI Gaming również karty z serii GeForce GTX 16 SUPER posiadają wszelkie rozwiązania niezbędne dla dostarczenia najlepszych doświadczeń. Należy tutaj wspomnieć o technologii ZERO FROZR zatrzymującej wentylator w momencie niskiego obciążenia komponentu, co znacząco redukuje poziom wywoływanego przez nią hałasu. Wygląd kart utrzymano w stylistyce metalicznej szarości oraz czerni. Całość dopełnia podświetlenie RGB, którym sterować można przy pomocy systemu Mystic Light, będącego łącznikiem wszystkich podświetlanych elementów komputera.

MSI ogłasza wprowadzenie do sprzedaży nowej linii kart graficznych GeForce GTX 16 SUPER.

Układy z serii AERO ITX wyróżnia swoista kompaktowość, dzięki czemu nadają się one do mniejszych rozwiązań gamingowych, a także komputerów typu HTPC. Za sprawą miniaturowych wymiarów karty zmieszczą się w niemalże każdej obudowie, a wysokowydajny wiatrak zamontowany na ulepszonym radiatorze zapewni tak samo dobrą gospodarkę cieplną, jak we wszystkich innych modelach z serii GTX 16. Bo nieważne w jak małej formie – ciche i efektywne działanie jest najważniejsze. GPU charakteryzuje częstotliwość podwyższona na poziomie 1830 MHz i szybkość pamięci 14 Gbit/s. Do tego złącza: 3x DisplayPort / 1x HDMI.

Każdą z kart z serii GeForce GTX 16 SUPER można podkręcić dzięki oprogramowaniu MSI Afterburner, dzięki któremu użytkownik ma pełną kontrolę nad jej działaniem. Afterburner pozwala monitorować wiele parametrów karty w czasie rzeczywistym, co przyczynia się do jej płynniejszego działania, wzrostu liczby klatek na sekundę i dodatkowego zastrzyku mocy płynącej do komponentu. Najnowsze karty z serii MSI GeForce GTX 1660 SUPER są dostępne od 29 października 2019 natomiast MSI GeForce GTX 1650 SUPER trafią do sklepów 22 listopada 2019. Więcej informacji o karcie przeczytamy na tej stronie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI wprowadza na rynek nową serię kart graficznych GeForce GTX 16 SUPER

 0