MSI wprowadza ofertę Combo z płytą Z490 i organizuje specjalną promocję

MSI wprowadza ofertę Combo z płytą Z490 i organizuje specjalną promocję

MSI wystartowało z promocją związaną z wprowadzeniem na rynek nowych urządzeń. Akcja ta obejmuje procesory Intela 10. generacji, płyty główne z serii MSI 400 i rodzinę systemów chłodzenia wodą MAG CORELIQUID. Jako nagrody dla uczestników wydarzenia przygotowano kody do portfela w serwisie Steam o wartości do 140 USD. Można je otrzymać kupując biorące udział w promocji produkty w ściśle określonych kombinacjach (nazywanych dalej zestawami Combo), w tym wymienionych przed chwilą procesorów z serii Intel Core 10. generacji, płyt głównych MSI 400, systemów chłodzenia wodą MAG CORELIQUID oraz serii obudów określonych przez firmę MSI. Promocja trwa od czerwca i zakończy się w dniu 31 sierpnia 2020 roku. Sam odbiór nagród trwa od 1 lipca 2020 r. do 15 września 2020.

MSI wystartowało z promocją związaną z wprowadzeniem na rynek nowych urządzeń. Akcja ta obejmuje procesory Intela 10. generacji, płyty główne z serii MSI 400 i rodzinę systemów chłodzenia wodą MAG CORELIQUID.

Należy pamiętać, iż Warunki i Regulamin Promocji oraz proces odbioru promocyjnych nagród mogą się różnić w zależności od regionu. Niniejsza promocja obejmuje dość sporo krajów w tym oczywiście Polskę. Więcej informacji o akcji można przeczytać bezpośrednio na tej stronie. Warto wspomnieć, że płyty główne z serii MEG Z490 GODLIKE posiadają zintegrowany moduł sieciowy, który zgodny jest z najnowszymi standardami 10G Super LAN oraz 2.5G LAN. Cechuje się on wysoką przepustowością i małymi opóźnieniami. Oprócz obsługi CPU dziesiątej generacji z serii Intel Core/Pentium oraz Celeron zgodnych z podstawką LGA 1200 rzeczony sprzęt wspiera też pamięci DDR4 do 5000 MHz (overclocking), a także ma na pokładzie dwa porty Thunderbolt 3.

Za chłodzenie w tym przypadku dba system złożony z: bloku radiatora z ciasno ułożonymi żeberkami, ciepłowodów odprowadzających ciepło z regulatora VRM, radiatory Frozr Heatsink, płyta odprowadzająca ciepło z tranzystorów mocy MOSFET i system M.2 Shield Frozr. Do tego system zasilania: cyfrowy układ PWM firmy INTERSIL, 16+1+1 fazowa, 90-amperowa inteligentna konstrukcja stopni zasilania Smart Power Stage, podwójne złącza zasilania procesora i wyjątkowy, lustrzany układ elementów mocy. Więcej szczegółów o płycie głównej MSI dostępnych jest pod tym linkiem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI wprowadza ofertę Combo z płytą Z490 i organizuje specjalną promocję

 0