MSI zapowiada nowe obudowy z serii MAG Forge 100

MSI zapowiada nowe obudowy z serii MAG Forge 100

MSI właśnie zapowiedziało nową serię obudów komputerowych - MAG Forge 100. Ta charakteryzuje się wentylowanym przednim panelem, bocznymi panelami z hartowanego szkła oraz wieloma innymi funkcjami, które przydadzą się użytkownikom budującym swój nowy system PC od podstaw. Tajwański producent chwali się, że nazwa serii pochodzi od procesu kształtowania metalowych elementów poprzez podgrzewanie i kucie. Co ciekawe, sama konstrukcja obudów MAG Forge 100  inspirowana była kowadłem, dzięki czemu te wyglądają na mocne i bardzo stabilne. MSI w tym przypadku zdecydowało się na trzy konfiguracje, spośród których użytkownicy mogą wybierać wedle własnych potrzeb względem hardware’u.

Seria MSI MAG Forge 100 charakteryzuje się wentylowanym przednim panelem, bocznymi panelami z hartowanego szkła oraz wieloma innymi funkcjami.

MSI zapowiada nowe obudowy z serii MAG Forge 100

Forge 100R posiada dwa preinstalowane 120 mm wentylatory z podświetleniem ARGB LED na froncie obudowy oraz jeden z tyłu. Forge 100M wyposażony został w dwa standardowe wentylatory 120 mm RGB z przodu i pojedynczy z tyłu, a z kolei Forge 110M pochwalić może się trzema preinstalowanymi 120 mm wentylatorami RGB LED z przodu i jednym z tyłu. Poza fabrycznie montowanymi wentylatorami, wszystkie trzy modele otrzymały panele boczne wykonane z 4 mm szkła hartowanego, pełnowymiarową zasłonę zasilacza oraz przełącznik umożliwiający kontrolowanie podświetlenia RGB  z przedniego panelu I/O. Oczywiście obudowy wspierają także podświetlenie RGB w systemie MSI Mystic Light, które za pomocą dedykowanego oprogramowania można zsynchronizować z innymi podzespołami, które wspierają ten system.        

Ponadto seria MSI MAG Forge 100 zapewnia wsparcie dla płyt głównych w formacie ATX, dołączony 6-kierunkowy panel kontrolny pozwala na rozszerzenie 5V 3-pinowych komponentów z adresowalnym RGB, a siatka z przodu zapewnia optymalny przepływ powietrza, pozwalając na utrzymanie bezpiecznych temperatur. Szkło na bokach umożliwia podziwianie wnętrzna naszego komputera, a radełkowane śrubki pozwalają na szybkie ściągnięcie paneli bocznych i podmianę komponentów. Na chwilę obecną nie znamy jednak cen obudów MSI MAG Forge 100, ale jeśli te będą atrakcyjne, to modele te mogą okazać się ciekawą propozycją dla osób budujących budżetowe zestawy. Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o tej konstrukcji.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI zapowiada nowe obudowy z serii MAG Forge 100

 0