MSI zaprasza na charytatywny stream Gra Paczka

MSI zaprasza na charytatywny stream Gra Paczka

MSI dołącza do charytatywnego streamu Gra Paczka. Ideą projektu jest zbiórka finansowa na rzecz Szlachetnej Paczki. W ramach wydarzenia przewidziano konkursy, w których widzowie będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wesprzeć finansowo Szlachetną Paczkę. Stream MSI startuje 15 listopada 2020 roku od godziny 19:00. Charytatywny stream trwa od czwartku 12 listopada od godziny 15:00, a zakończy się 15 listopada o północy. W trakcie ponad 60 godzin relacji na żywo uczestnicy będą mogli wesprzeć Szlachetną Paczkę poprzez donacje czy udział w konkursach. Do wygrania będzie nie tylko sprzęt gamingowy (komputery, karty graficzne, procesory i inne podzespoły oraz akcesoria czy zestawy gracza), ale także unikatowe kolekcjonerskie gadżety z gier, w tym np. Wiedźmin 3: Dziki Gon (edycje kolekcjonerskie).

Stream MSI w ramach charytatywnej Gra Paczki wystartuje 15 listopada od godziny 19:00.

Livestream MSI Polska w godzinach od 19:00 do 21:00 będzie trwać na kanałach firmy a od godziny 21:00 do 22:00 przeniesie się na główny kanał Gra Paczki. W event zaangażują się znani gracze i influencerzy z sieci gamingowych Fantasyexpo, Gameset (grupa LTTM) oraz JaRock, w tym m.in. AlbanPL, Bonkol, BandiT, Boonguś, CTSG, Dreuuu, Flamy, Hipnozaa, Kaftann, Koposova, Kycu, Lempiank, Lariss_Price, Łosiu, MegsonPekson, MICHU Miniuwa, Mordora, NieDaRadek, Niklaus Pieron, Neviina, Nexos, Nieuczesana, Ospanno, Pan KuBaka, PLKD, Rock, Sakebinii, Seto, SirMisiek, SouShibo, Tivolt, Tuttek, Wonziu, Veneea, Vuzzey, xEmtek, Yuuhi i Ziemniak. Więcej informacji znajdziemy na kanale MSI na YouTube, natomiast główny stream prowadzony jest na kanale GraPaczka na Twitchu.

Warto wspomnieć, że MSI wziął udział w akcji charytatywnej, która miała na celu zebranie środków na rzecz osób wykluczonych cyfrowo, co stało się widoczne szczególnie podczas pandemii COVID-19. Właśnie z powodu cyfrowego wykluczenia do życia powołano akcję charytatywną Gra Paczka z kolei w dniach 14 do 17 maja przeprowadzono z udziałem streamerów specjalną transmisję na Twitchu gdzie zbierano pieniądze. W wydarzeniu udział brali nie tylko prowadzący, ale również widzowie, którzy stanęli przed szansą zgarnięcia różnych nagród w ramach konkursów a łączna wartość puli nagród przeznaczonej na konkursy wyniosła wówczas 50 tys. złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI zaprasza na charytatywny stream Gra Paczka

 0