MSI zaprezentował nowe laptopy z cienkimi ramkami

MSI zaprezentował nowe laptopy z cienkimi ramkami

Podczas targów Computex 2018, MSI zaprezentował dwa nowe laptopy: GF63 i PS42. Design komputerów stworzonych z myślą o graczach, jak również profesjonalistach opiera się na popularnym modelu z cienkimi ramkami, co nie tylko zmniejsza wagę, ale jednocześnie rozmiar produktów.

Dzięki ergonomicznej konstrukcji o wielkości 15.6” i cienkich krawędziach, debiutujący na targach Computex MSI GF63 waży zaledwie 2 kg. Tak jak pozostałe laptopy popularnego producenta, korzysta on z procesorów Intel Core i7 8. generacji oraz karty graficznej GeForce GTX 1050 Ti. Dzięki baterii gotowej do ponad 7-godzinnej pracy, gracze otrzymują przenośną bombę gamingową!. W parze z tym idzie wygląd pokryta szczotkowanym aluminium obudowa, ozdobiona charakterystyczną czerwoną smoczą tarczą z unikalnym asymetrycznym wzorem tła. Mimo że nowa estetyka laptopa zachowuje niepozorny charakter, płynie w nim gamingowa krew. Dzięki optymalizacji nowego MSI Dragon Center 2.0, GF63 wprowadza graczy na wyższy poziom. 

Nowe laptopy MSI GF63 i PS42 przypadną do gustu zarówno graczom jak i osobom szukającym odpowiedniego narzędzia do pracy

MSI zaprezentował nowe laptopy z cienkimi ramkami

Podczas targów Computex, stanowisko MSI wyróżnia się dzięki jednemu z produktów serii Prestige. Eleganckie, srebrne wykończenie PS42 przyciąga wzrok interesującą konstrukcją (jego waga to jedyne 1.19 kg, a wysokość 15.9 mm), oferującą przy tym wytrzymałą baterię (ponad 10 godzin pracy). Tak mobilna budowa jest możliwa dzięki cienkim krawędziom. Mimo niewielkich rozmiarów, PS42 kryje w sobie mnóstwo niespodzianek: czytnik linii papilarnych, niezależną jednostkę NVIDIA GeForce oraz obsługę procesorów Intel Core i7 8. generacji. Osiągi w nietuzinkowej obudowie: MSI PS42 to prostota oraz elegancja w jednym. Oprócz nowego sprzętu, MSI zaprezentowało swoje najnowsze oprogramowanie: MSI APP Player. Stworzony w ścisłej współpracy z BlueStack, MSI APP Player pozwala przenieść gry mobilne na ekrany laptopów. Entuzjaści gier mobilnych mogą cieszyć się swoimi ulubionymi tytułami na lepszych osiągach, otrzymując wyższą rozdzielczość i wygodniejsze sterowanie, jednocześnie korzystając z interaktywnego podświetlenia RGB.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI zaprezentował nowe laptopy z cienkimi ramkami

 0