MSI. Zwrot pieniędzy przy zakupie zestawów procesorów i płyt głównych

MSI. Zwrot pieniędzy przy zakupie zestawów procesorów i płyt głównych

W związku z dobrą sytuacją panującą na rynku komputerów coraz więcej osób zamierza lub dopiero zastanawia się nad wymianą dotychczasowego  i często niemłodego już PC na całkowicie nowy zestaw. W internecie nie brakuje licznych promocji na rozmaite konfiguracje sprzętowe lub poszczególne podzespoły zaś ze swoją propozycją postanowił wystartować MSI ogłaszając promocję, która powinna pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Otóż przy zakupie wybranego zestawu płyty głównej MSI Z390 z procesorem Intel można zaoszczędzić aż do 295 złotych. Od 7 października do 10 listopada 2019 każdy, kto nabędzie jeden z wariantów wspomnianej płyty w pakiecie z procesorem Intel może zyskać do 295 zł zwrotu kosztów zakupu. Promocją objętych jest wiele modeli płyt MSI.

Kupując zestaw wybranej płyty głównej MSI wraz z procesorem Intel możemy otrzymać do 295 złotych zwrotu.

MSI. Zwrot pieniędzy przy zakupie zestawów procesorów i płyt głównych

Warto tutaj przytoczyć, chociażby MEG Z390 GODLIKE, MEG Z390 ACE, Z390-A PRO, MPG Z390M GAMING EDGE AC czy MAG Z390 TOMAHAWK. W przypadku procesorów, by wziąć udział w promocji należy wybrać m.in. Intel i9-9900K, i7-9700K, i5-9400F lub i3-9100F. Pełną listę objętych okazją podzespołów udostępniono na powyższej grafice. Po dokonaniu zakupu należy w dniach 7 listopada - 10 grudnia 2019 roku udać się bezpośrednio na tę stronę w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Po pozytywnej akceptacji organizatorzy przeleją zwrot gotówki na wskazane konto bankowe. Wybrane pakiety zakupimy m.in. w sklepach: komputronik, media expert, morele.net, proline, x-kom oraz sferis.

Z innych promocji organizowanych przez MSI warto jeszcze wymienić ofertę, w ramach której za zakup karty graficznej serii MSI AMD Radeon dostaniemy bezpłatnie jedną z dwóch gier do wyboru: Borderlands 3 lub Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint oraz dodatkowo 3-miesięczny Xbox Game Pass dla komputerów PC. Promocja trwa od 30 września do 31 grudnia 2019 roku zaś czas na odebranie nagrody mamy do 30 stycznia 2020 roku. Więcej informacji przeczytamy na stronie promocyjnej.

Pokaż / Dodaj komentarze do: MSI. Zwrot pieniędzy przy zakupie zestawów procesorów i płyt głównych

 0