Multiplayerowy shooter Killing Floor 2 zadebiutuje za miesiąc na Xbox One

Multiplayerowy shooter Killing Floor 2 zadebiutuje za miesiąc na Xbox One

Killing Floor to seria o pecetowym rodowodzie. Część druga ukazała się także na PS4 jakiś czas temu. Tymczasem już w przyszłym miesiącu zagości również na Xbox One.

Killing Floor 2 w wersji na Xbox One zawiera podstawową wersję gry wraz z wszystkimi wydanymi do tej pory rozszerzeniami, jak The Tropical Bash, The Descent oraz The Summer Sideshow. Co więcej posiadacze konsol Microsoftu otrzymają nową zawartość, w tym broń Freezethrower opartą na ciekłym azocie, 8 dodatkowych skórek na broń a także dostęp do zbroi Wasteland Armor z 5 różnymi wersjami kolorostycznymi. Akcja Killing Floor 2 rozgrywa się w kontynentalnej Europie, choć fabuła nie jest zbyt wyszukana i stanowi raczej pretekst do rozgrywki kooperacyjnej w maksimum sześć osób. W rozgrywce korzystamy z różnych klas postaci, każda z nich specjalizuje się w czym innym. Gra wyceniona została na 40 dolarów amerykańskich, a więc taniej niż typowa produkcja AAA.

Rozgrywka z PS4 Pro w rozdzielczości 4K (de facto skalowane 1600 x 1800 do rozdzielczości 3200 x 1800 via checkerboarding)

Killing Floor 2 zadebiutowało równocześnie na PC oraz PS4 w listopadzie ubiegłego roku. Gra nie była ogromnym hitem, niemniej jednak cieszyła się sporą popularnością. Nic więc dziwnego, że mniejsze studio, jakim niewątpliwie jest Tripwire, być może niedysponujące adekwatną ilością osób do równoczesnej premiery na trzech platformach, jednak zdecydowało się wreszcie wydać swój tytuł na Xbox One. Przy okazji podano także informacje na temat wsparcia dla Xbox One X. PS4 Pro obsługuje rozdzielczość bazową 1600 x 1800 pikseli, która później za pomocą techniki checkerboardingu skalowana jest do 3200 x 1800. Xbox One X obsłuży natomiast natywne 4K, a także będzie mieć stabilniejszy klatkaż, specjalne tekstury najwyższej rozdzielczości, a także zaawansowane cieniowanie. Killing Floor 2 zintegruje się także w specjalny sposób z uslugą Microsoftu do strumieniowania rozgrywki, Mixer, dzięki której widzowie mogą podejmować interakcje w czasie rzeczywistym ze streamerami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Multiplayerowy shooter Killing Floor 2 zadebiutuje za miesiąc na Xbox One

 0