Mushkin wchodzi na rynek akcesoriów dla graczy z nową klawiaturą mechaniczną

Mushkin wchodzi na rynek akcesoriów dla graczy z nową klawiaturą mechaniczną

Cały czas rośnie popularność klawiatur mechanicznych. Kolejny producenci wprowadzają do swojej oferty nowe modele. Jednym z nich jest Mushkin, którego portfolio powiększyło się o model Carbon KB-001.

Firma Mushkin do tej pory nie była znana z tworzenia akcesoriów do komputerów, a tym bardziej dla graczy. Zajmowała się przede wszystkim produkcją wszelkiej maści pamięci – RAM, SSD czy też popularnymi pendrive’ami. Najwyraźniej rosnąca popularność peryferiów dla graczy sprawiła, że producent postanowił spróbować swoich sił i na tym rynku.

Pierwszym produktem, który został stworzony z myślą o graczach jest klawiatura mechaniczna Carbon KB-001. Producent chwali się, że została ona wykonana z wysokiej jakości, anodyzowanego aluminium, co ma zwiększać jej żywotność. Pod przyciskami można znaleźć niewielką przestrzeń na nadgarstki.

Klawiatura wyposażona jest w przełączniki mechaniczne Kailh Brown z podświetleniem RGB. Mushkin Carbon KB-001 to prosta konstrukcja, składająca się ze 104 podstawowych klawiszy. Przyciski multimedialne można obsługiwać przy pomocy „Fn”. Poza tym klawiatura nie ma żadnych dodatkowych klawiszy. Oferuje za to N-Key Rollover, blokadę przycisku Windows oraz kabel w oplocie. Cena na razie nie jest znana.

Mushkin Carbon KB-001

Mushkin Carbon KB-001

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mushkin wchodzi na rynek akcesoriów dla graczy z nową klawiaturą mechaniczną

 0