Mysz Modecom Volcano Gaming teraz w wersji PLUS

Mysz Modecom Volcano Gaming teraz w wersji PLUS

Modecom wprowadził do swej oferty odświeżoną myszkę z linii Volcano Gaming. Posiada ona wiele udogodnień, których na wcześniej na próżno było szukać u pierwowzoru. 

Modecom Volcano GMX4 cieszy się uznaniem nie tylko za sensor PixArt PMW 3330, czy przełączniki Omron o żywotności 20 milionów kliknięć, ale także za stosunek ceny do jakości, podświetlenie RGB, dedykowane oprogramowanie i zestaw dodatkowych ślizgaczy. Wydanie Volcano GMX4 Plus to zmodyfikowana konstrukcja najpopularniejszej myszki w ofercie producenta. Nowy model zyskał gumowe wykończenie po bokach dla jeszcze skuteczniejszego używania z gryzonia podczas grania. W odróżnieniu od pierwowzoru kolejna propozycja urządzenia posiada usprawniony lewy bok z bardziej ergonomicznym rozłożeniem przycisków bocznych. Pozwala to jej użytkownikom uzyskać lepsze wyniki na wirtualnej arenie walki oraz oferuje wyższą wygodę i przyjemność z korzystania.

Mysz Volcano GMX4 od Modecoma posiada m.in. lepszy bok z bardziej ergonomicznym rozłożeniem przycisków bocznych, czy zmodyfikowaną konstrukcję

Mysz Volcano GMX4 Plus posiada 7 w pełni programowalnych przycisków, opcję nagrywania makr dzięki dedykowanemu oprogramowaniu w języku polskim, przewód w oplocie długości 1,8 metra, sensor PixArt PMW 3330 o rozdzielczości 7200 DPI, dodatkowe ślizgacze i podświetlenie LED RGB. Sugerowana cena urządzenia wynosi 99 złotych brutto. Jest on dostępny w sprzedaży. Modecom jest producentem tabletów, smartfonów, nawigacji i akcesoriów komputerowych, a zarazem jedna z szybciej rozwijających się firm z branży nowych technologii. Powstała w 1999 roku w Polsce, dzięki pasji oraz chęci dostarczenia klientom jak najlepszej jakości produktów. Modecom został, nagrodzony w wielu kategoriach m.in. uznano go za "Markę Roku".

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mysz Modecom Volcano Gaming teraz w wersji PLUS

 0