Mysz PRO X SUPERLIGHT - bezprzewodowa i najlżejsza konstrukcja Logitecha dla profesjonalnych graczy

Mysz PRO X SUPERLIGHT - bezprzewodowa i najlżejsza konstrukcja Logitecha dla profesjonalnych graczy

Logitech wprowadza na rynek mysz do gier PRO X SUPERLIGHT, którą zaprojektowano z myślą o graczach esportowych. Jest to najlżejsza bezprzewodowa mysz do gier firmy Logitech, która wykorzystuje czujnik Logitech HERO 25K. Producent zachwala wysoce dopracowaną konstrukcję mechaniczną i zapowiada, że gryzoń trafi do sprzedaży 3 grudnia, czyli w sam raz na świąteczne szaleństwo zakupowe.  PRO X SUPERLIGHT oferuje doskonałą wydajność dzięki czujnikowi HERO 25K i niewiarygodnie lekką konstrukcję, co pozwala na łatwe przesuwanie myszy po podkładce. Mysz PRO X SUPERLIGHT waży zaledwie 63 gramy i jest o 25% lżejsza niż również bezprzewodowa konstrukcja Logitech Standard PRO. Duże ślizgacz PTFE zapewniają niskie tarcie oraz wysoką precyzję, szybkość i zwrotność.

Logitech PRO X SUPERLIGHT to bezprzewodowa propozycja dla najbardziej wymagających graczy.

HERO 25K to pierwszy w branży czujnik myszy na poziomie submikronowym, który umożliwia dokładne śledzenie ruchu nawet na poziomie poniżej mikrona. Pozwala to na znacznie wyższą responywność w porównaniu w porównaniu z innymi dostępnymi obecnie myszami do gier. Połączenie bezprzewodowe odbywa się w paśmie 2,4 GHz, a producent deklaruje maksymalną żywotności baterii do siedemdziesięciu godzin, co pozwoli pozwala graczom grać przez wiele dni, bez podłączania myszy do ładowania. Mysz RO X SUPERLIGHT została doceniona przez profesjonalnych graczy Valorant i Counter-Strike: Global Offensive, takich jak Natus Vincere (NAVI) oraz Benita Novshadian (bENITA).

"Dzięki PRO X SUPERLIGHT przekroczyliśmy granice tego, co jest możliwe, łącząc zaawansowane technologie, takie jak LIGHTSPEED i HERO 25K z innowacyjną, super lekką konstrukcją, przetestowaną i zatwierdzoną przez profesjonalnych esportowców. PRO X SUPERLIGHT to odpowiedź dla graczy, którzy szukają najwyższych osiągów" - zachwala Chris Pate, menedżer serii Logitech G PRO. PRO X SUPERLIGHT pojawi się w sklepach w grudniu, a teraz można już składać zamówienia przedpremierowe na logitech.com w cenie 599 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mysz PRO X SUPERLIGHT - bezprzewodowa i najlżejsza konstrukcja Logitecha dla profesjonalnych graczy

 0