Mysz przewodowa HyperX - Pulsefire - nowy gryzoń wchodzi na rynek

Mysz przewodowa HyperX - Pulsefire - nowy gryzoń wchodzi na rynek

HyperX znany z bardzo udanych modeli słuchawek i klawiatur mechanicznych postanowił zawojować rynek myszek dla graczy. Ich produkt oferuje bardzo dobry sensor, wytrzymałe przełączniki i elegancką konstrukcję.

Kingston, pod marką HyperX, wprowadził do tej pory na rynek pendrive’y, klawiatury, zestawy słuchawkowe, pamięci, SSD i podkładki pod mysz dla graczy. Brakowało więc w jego ofercie tylko myszki. I oto w końcu pojawia się pierwsza przewodowa mysz HyperX Pulsefire FPS. Jak wskazuje na to sama nazwa, jest to urządzenie kierowane przede wszystkim do miłośników strzelanin. Z tego względu zastosowano czuły sensor PixArt 3310 oraz przełączniki Omron o krótkim czasie reakcji i żywotności do 20 milionów kliknięć na każdym przycisku. Rozdzielczość można dostosować do preferencji, z zakresu od 400 do 3200 DPI – służy do tego przycisk umieszczony w górnej części, pod kółkiem przewijania. Szybkość to 130 ips, przyspieszenie – 30 g, a czas reakcji wynosi 1 ms.

Rozdzielczość można dostosować do preferencji, z zakresu od 400 do 3200 DPI – służy do tego przycisk umieszczony w górnej części, pod kółkiem przewijania. Szybkość to 130 ips, przyspieszenie – 30 g, a czas reakcji wynosi 1 ms.

Dodatkowo producent zadbał o ergonomiczny kształt i lekką konstrukcję - waga wynosi tylko 95 gramów - dzięki czemu nawet bardzo długie sesje w grach nie powinny wpływać negatywnie na stan naszego nadgarstka bez względu na sposób naszego chwytu. Poza tym, zastosowano anty-poślizgowe boki myszy pozwalające na wykonywanie szybkich ruchów oraz pewny chwyt bez ryzyka ześlizgnięcia się dłoni. HyperX Pulsefire FPS ma sześć wytrzymałych przycisków, które zapewniają wyczuwalne sprzężenie zwrotne podczas każdego kliknięcia. Produkt ten wyposażony został także w elastyczny, pleciony kabel oraz duże ślizgacze zapewniające odpowiedni poślizg myszy. Co ciekawe, mysz otrzymała prestiżową nagrodę RED DOT AWARD 2017 za ciekawe wzornictwo oraz bardzo dobrą precyzję wykonania. Produkt powstał podobno w laboratorium HyperX przy wsparciu najlepszych graczy z profesjonalnych drużyn e-sportowych. Mysz dostępna będzie w sprzedaży od 24 kwietnia we wszystkich regionach EMEA u autoryzowanych sprzedawców. Produkt opatrzony jest dwuletnią gwarancją producenta.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Mysz przewodowa HyperX - Pulsefire - nowy gryzoń wchodzi na rynek

 0