Myszka Mad Catz Rat 8 debiutuje w Polsce

Myszka Mad Catz Rat 8 debiutuje w Polsce

Firma Mad Catz oficjalnie poinformowała o premierze myszki dla graczy Rat 8 w polskich sklepach. To urządzenie, które wyróżnia się przede wszystkim ogromnymi możliwościami personalizacji.

Mad Catz Rat 8 to - według słów producenta – myszka skierowana do najbardziej wymagających użytkowników. Patrząc na specyfikację, można w te słowa uwierzyć. Gryzoń wyposażony jest w jeden z najlepszych sensorów optycznych na rynku – Pixart PMW3360 z maksymalną czułością 12000 DPI. Ma on osiągać maksymalną prędkość na poziomie 6,3 m/s. Tak szybki ruch na podkładce jest praktycznie niemożliwy do wykonania, więc gracze powinni mieć pewność, że sensor się nie pogubi.

Urządzenie pozwala na ustawienie jednego z czterech poziomów pollig rate (szybkość raportowania): 125, 250, 500 lub 1000 Hz. Maksymalnie przyspieszenie Mad Catz Rat 8 to z kolei 50 G. Gryzoń ma 11 w pełni programowalnych przycisków. Wagę myszki można dostosować do własnych preferencji. Jest to możliwe dzięki obciążnikom, które znajdują się w zestawie.

Jednak najbardziej istotną funkcją myszki Mad Catz Rat 8 wydaje się być możliwość dostosowania jej kształtu. Poszczególne panele można regulować i zmieniać ich położenie, dzięki czemu każdy powinien stworzyć taką myszkę, jaka najlepiej będzie mu leżeć w dłoni. Gryzoń waży 145 gramów (163 gramy z obciążnikami) i ma pleciony kabel USB o długości 1,8 metra.

Mad Catz Rat 8 ma kosztować około 416 zł, ale w sklepach można już znaleźć oferty w okolicach 390 zł.

Mad Catz Rat 8

Mad Catz Rat 8

Mad Catz Rat 8

Komentarze


Ładuję...