Myszka Razer DeathAdder V2 Mini trafia do sprzedaży

Myszka Razer DeathAdder V2 Mini trafia do sprzedaży

Marki DeathAdder raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, ponieważ zyskała ona szczególne uznanie wśród graczy. Teraz Razer odświeżył tę linię uzupełniając ją o myszkę gamingową DeathAdder V2 Mini, która trafiła już do sprzedaży. Jak sama nazwa wskazuje mamy do czynienia z kompaktowym gryzoniem dedykowanym osobom z mniejszymi dłońmi, który posiada wymiary 114,2 x 56 x 38,5 mm i waży 62 g. Urządzenie ma także sensor optyczny o rozdzielczości 8500 DPI oraz maksymalnej szybkości 300 cali/s i przyspieszeniu do 35 G. Przy okazji warto wspomnieć, iż Mini jest o 20 g lżejszy od swojego większego brata. Całość wyposażono w przełączniki optyczne, które mogą pochwalić się wytrzymałością do 70 milionów kliknięć z czasem reakcji 0,2 s. Producent nie zapomniał o sześciu programowalnych przyciskach oraz pamięć przechowującą różne profile konfiguracji myszki.

DeathAdder V2 Mini wyposażono nie tylko w kompaktową obudowę, ale również w sensor optyczny o rozdzielczości 8500 DPI.

Myszka Razer DeathAdder V2 Mini trafia do sprzedaży

O efekt wizualny dba dedykowane podświetlenie Razer Chroma RGB, z kolei wyposażono w okablowanie typu Speedflex. DeathAdder V2 Mini identycznie jak główny model wykonano z tworzywa politetrafluoroetylenu (100%), aczkolwiek Razer musiał jednocześnie pójść na pewne kompromisy, żeby zapewnić mniejsze wymiary sprzętu. Przykładowo ma on mniej programowalnych przycisków w porównaniu z ośmioma dostępnymi w standardowym DeathAdder V2. Czujnik optyczny jest również nieco wolniejszy względem 20 000 DPI oferowanych przez większą myszkę. DeathAdder V2 Mini można już kupić w cenie 59,99 euro np. w oficjalnym sklepie internetowym producenta. Firma wprowadziła też nowe antypoślizgowe nakładki na urządzenie, które są dostępne np. w zestawie ze wspomnianym gryzoniem.

Myszka Razer DeathAdder V2 Mini trafia do sprzedaży

W ubiegłym roku marka DeathAdder świętowała sprzedanie ponad 10 milionów egzemplarzy myszek co czyni je najlepiej sprzedającymi się gryzoniami w historii firmy. Razer DeathAdder trafił na rynek dość dawno, bo w 2006 roku i do tamtej pory doczekał się przeszło 25 różnych wersji, w tym tej dedykowanej osobom leworęcznym. Myszki zaprojektowano z myślą o użytkownikach stosujących dwie metody chwytu — claw (szpiczasty chwyt) oraz palm (chwyt całą dłonią). Razer produkuje jednak nie tylko sprzęt peryferyjny, ale także inwestuje w komputery przenośne. Efektem tego są ujawnione laptopy z serii Blade Studio Edition, które powinny zainteresować różnego rodzaju twórców treści cyfrowych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Myszka Razer DeathAdder V2 Mini trafia do sprzedaży

 0