Na CES 2017 Samsung pokaże nowe tablety z serii TabPro S

Na CES 2017 Samsung pokaże nowe tablety z serii TabPro S

Minął już prawie rok od momentu, w którym Samsung zaprezentował tablety Galaxy TabPro S z systemem Windows. To doskonała pora, aby odświeżyć ofertę urządzeń. Dojdzie do tego najprawdopodobniej przy okazji targów CES 2017 w Las Vegas.

Na zbliżającym się wydarzeniu Samsung ma zaprezentować dwa tablety z serii Galaxy TabPro S. Pierwszy ma oznaczenie SM-W720, więc będzie bezpośrednim następcą aktualnie dostępnego modelu (SM-W700). Urządzenie ma się nazywać po prostu Galaxy TabPro S2 i jego specyfikacja nie jest na razie znana.

Drugim urządzeniem ma być SM-W620. Na temat jego specyfikacji też niewiele wiadomo, ale najprawdopodobniej tablet będzie miał mniejszy ekran, a przez to także niższą cenę. Ma być skierowany do mniej wymagających i mniej zasobnych osób.

Aktualny model Samsung Galaxy TabPro S, to urządzenie o bardzo ciekawej specyfikacji. Wyposażony jest w 12-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2160 x 1440 pikseli. Ma 8 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 256 GB, złącze USB typu C oraz opcjonalnym moduł 4G LTE. Jest spora szansa na to, że nowy model będzie miał podobne gabaryty. Za to we wnętrzu może znaleźć się procesor 7. generacji Intel Core M.

Oba urządzenia mają zostać zaprezentowane na CES 2017 w Las Vegas, które odbędzie się już na początku stycznia.

Samsung Galaxy TabPro S

Pokaż / Dodaj komentarze do: Na CES 2017 Samsung pokaże nowe tablety z serii TabPro S

 0