Na GOG trwa wyprzedaż z okazji roku szczura

Na GOG trwa wyprzedaż z okazji roku szczura

GOG to kolejna platforma zaraz po Steam, która postanowiła wraz z Chinami uczcić nadejście Nowego Roku organizując specjalną wyprzedaż. W przeciwieństwie do konkurencyjnego Valve wspomniana platforma cyfrowa nie oferuje żadnych dodatkowych wydarzeń i skupia się na obniżeniu cen dostępnych gier, które jak powszechnie wiadomo wolne są od zabezpieczeń DRM, dzięki czemu stanowią pewien smaczek dla osób poszukujących produkcji bez wsparcia np. owianego złą sławą Denuvo. W sumie akcja obejmuje ponad 1500 produktów, z czego część z nich możemy kupić nawet o 90 procent taniej niż zazwyczaj. Oczywiście nie mogło zabraknąć stałego bywalca promocji GOG, czyli Wiedźmina 3: Dziki Gon, którego w edycji Gry Roku zawierającej dwa dodatki kupimy za 44,99 złotych.

Do 31 stycznia na GOG trwa specjalna promocja z okazji chińskiego Nowego Roku, w ramach której przeceniono ponad 1500 gier.

To dobra opcja, jeśli jeszcze jakimś cudem nie macie na swoim koncie tej wielokrotnie nagradzanej gry autorstwa CD Projekt RED a przy okazji nie planujecie jej nabyć za podobną cenę na Steam. Ponadto inną propozycją z wiedźmińskiego uniwersum z obniżoną ceną jest Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści za 49,99 złotych. Oprócz tego w promocji znalazły się m.in. Frostpunk - 43,99 zł, Crysis - 19,29 zł, Warcraft 1 i 2 Bundle - 44 zł, Commandos 2 & Praetorians: HD Remaster Double Pack - 91,79 zł, Dragon Age: Origins - Ultimate Edition - 21,29 zł, Stardew Valley - 40,49 zł, Mafia - 13,99 zł czy Kingdom Come: Deliverance Royal Edition - 104,99 złotych. Oczywiście to dopiero początek propozycji z kolei większą liczbę promocji znajdziecie pod tym adresem.

Wyprzedaż z okazji chińskiego Nowego Roku (zwanego rokiem szczura) potrwa do 31 stycznia. W przypadku Steama promocje zakończą się jutro i w ramach przecen warto zainteresować się, chociażby Euro Truck Simulator 2 - 17,49 złotych, Rainbow Six: Siege - 31,96 zł, Frostpunk - 43,99 zł, Rayman Legends - 19 zł, Red Dead Redemption 2 - 199,92 zł, Resident Evil 2 - 82 zł, The Walking Dead Final Season - 53 zł, Rise of the Tomb Raider - 32,24 zł. Notabene, jeśli nie macie w kolekcji Wiedźmina: Edycji Rozszerzonej to logując się na konto GOG, przypisując do niego Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana oraz zapisując się do newslettera (link) dostaniecie całkowicie bezpłatnie kopię pierwszej odsłony przygód Geralta z Rivii.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Na GOG trwa wyprzedaż z okazji roku szczura

 0