Na premierę nowych kart graficznych NVIDII musimy jeszcze poczekać

Na premierę nowych kart graficznych NVIDII musimy jeszcze poczekać

Na zebranej dla wybranych przedstawicieli mediów konferencji sternik NVIDIA ogłosił, że nie spieszno im z zapowiedzią następców aktualnie dostępnych na rynku kart graficznych.

Choć targi Computex 2018 jeszcze oficjalnie nie wystartowały, to całość nie przeszkodziła NVIDII w zorganizowaniu zamkniętej konferencji dla branżowych dziennikarzy. Spotkanie skupiło się w znacznej mierze na temacie sztucznej inteligencji oraz motoryzacji. Firma nie omieszkała pochwalić się rozwiązaniami graficznymi już od jakiegoś czasu obecnymi na rynku. Do tego celu wykorzystano kompaktowe notebooki z Max-Q, cieszącymi się sporym uznaniem wśród fanów wirtualnej rozrywki, którzy cenią sobie uroki mobilności. Jeżeli chodzi o same pojazdy, to ukłon w kierunku tej dziedziny życia nie powinien za bardzo dziwić wszak popularny producent pod koniec ubiegłego roku ogłosił nowy układ dedykowany autonomicznym pojazdom.

Według CEO NVIDIA premiera nowych kart z serii NVIDIA nastąpi dopiero za jakiś czas

Na premierę nowych kart graficznych NVIDII musimy jeszcze poczekać

Przechodząc do meritum, a więc potencjalnego debiutu kolejnej serii GeForce, niestety tutaj prezes NVIDII nie miał zbyt dobrych wiadomości. Otóż wszyscy fani wyczekujący rychłej premiery następców dotychczasowej generacji układów zielonych muszą uzbroić się w solidną dawkę cierpliwości, albowiem ta nastąpi w bliżej nieokreślonym i raczej dość odległym terminie. Szef korporacji dał zebranym wyraźnie do zrozumienia, iż nie spieszno im z wypuszczeniem następców obecnych grafik. Jen-Hsun Huang CEO NVIDIA, poinformował, że zaprosi dziennikarzy we właściwym momencie na oficjalną prezentację wspomnianych wersji. Ciężko teraz spekulować co dokładnie miał na myśli sternik firmy i ile ten okres oczekiwania potrwa. Z drugiej jednak strony ta niechęć nie powinna szczególnie dziwić, jeśli sprzedaż obecnych rozwiązań jest na wystarczająco dobrym poziomie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Na premierę nowych kart graficznych NVIDII musimy jeszcze poczekać

 0