Nadchodzi CoD: Modern Warfare 2 Remastered, ale jest tu spory haczyk

Nadchodzi CoD: Modern Warfare 2 Remastered, ale jest tu spory haczyk

Wygląda na to, że Activision nie skończyło jeszcze z odświeżaniem klasycznych odsłon swojej flagowej serii shooterów i z najnowszych przecieków wynika, że wkrótce doczekać możemy się remastera Call of Duty: Modern Warfare 2.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered dostrzeżony został najpierw w ofercie włoskiego Amazonu, skąd szybko zniknął, ale wiele źródeł zaczęło potwierdzać, że gra rzeczywiście zmierza na rynek i początkowo sądzono, że za jej przygotowanie odpowiada ekipa Raven Software, ale najnowsze doniesienia zdają się temu przeczyć. Niestety jest tu pewien haczyk i to całkiem spory, ponieważ zarówno charlieINTEL, jak i Eurogamer, potwierdzili, że w odświeżonej wersji Modern Warfare 2 zabraknie multiplayera i otrzymamy zaledwie kilkugodzinny tryb kampanii fabularnej. Zdaje się to także potwierdzać cena zamieszczona w sklepie Amazon, która wynosiła tylko 19,99 EUR. Dla porównania samodzielna edycja Call of Duty: Modern Warfare Remastered (sprzedawana poza specjalną edycją Infinite Warfare) kosztowała 39,99 EUR.

Pominięcie trybu multiplayer w odświeżonej wersji Call of Duty, Modern Warfare 2 wydaje się być dużym błędem

O ile informacje te się potwierdzą (a wszystko wskazuje na to, że tak), to będzie to spore rozczarowanie dla dużej części graczy, szczególnie tych, dla których multiplayer zawsze stanowił podstawę serii CoD, a kampania była tylko dodatkiem. Choć trzeba przyznać, że ta w MW2 była naprawdę udana i na długo zapadała w pamięci (co miało też związek z kontrowersjami wokół misji No Russia, w której gracz uczestniczył w masowym morderstwie). Za odświeżenie singla tym razem odpowiadać ma ekipa Beenox, która pomagała już przy Modern Warfare Remastered, więc nie trzeba się obawiać jakości tego remastera. Sklepy rozpocząć mają zbiórkę zamówień przedpremierowych lada moment, a gra zadebiutuje prawdopodobnie już w kwietniu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Nadchodzi CoD: Modern Warfare 2 Remastered, ale jest tu spory haczyk

 0